//


Рентгендіагностика

рентген

Рентген-діагностичний кабінет у  медичному центрі «Благомед» обладнаний сучасною, потужною рентген-діагностичною системою  APELEM (виробник —  Франція).

Головна перевага рентгенівської діагностики в МЦ «Благомед»  —  низьке променеве навантаження за рахунок короткого часу експозиції (час знімку від 0,001 секунди), це важливо, особливо при обстеженні діток.

Друга перевага  — істотно краща  якість і чіткість рентген-зображення, завдяки цьому можна відстежити найдрібніші структурні зміни обстежуваних органів, що в свою чергу є запорукою правильної постановки  діагнозу.

У медичному центрі можна зробити знімки бронхо-легеневої  системи, опорно-рухового апарату, кісток черепа, носа, гайморових пазух.

Однак, незважаючи на досконалість рентген-діагностичної системи, заключне рішення і проголошення результату (встановлення діагнозу)  залишається за фахівцем. У медичному  центрі «Благомед» працюють  висококваліфіковані спеціалісти, з багаторічним позитивним досвідом роботи,  які  професійно використовують свої здібності  на благо здоров’я  кожного пацієнта.
Луцьк. Медичний центр "Благомед". Професійні лікарі та якісна діагностика.