Діагностика

Еластографія викриє вашу пухлину (нове слово в ультразвуковій діагностиці)

В останнє десятиліття завдяки бурхливому розвитку комп’ютерних технологій і впровадженню їх в діагностичному медичному обладнанні, стала можливим рання і точна діагностика онкологічних захворювань. Якщо донедавна така можливість була лише у мешканців столиці, то сьогодні нею може скористатися кожен волинянин у медичному центрі «Благомед».  Еластосканування проводиться за допомогою експертного класу ультразвукового сканера Siemens Acuson S2000, обладнаний спеціальною функцією з визначенням ступеню еластичності тканини. Цей метод отримав назву еластографія.

Читати далі…

Рентгенівський мамографічний цифровий комплекс Мадис

mammograf_tsifrovoj_madis

Рентгенівський мамографічний цифровий комплекс Мадис — це сучасний засіб діагностики захворювань молочної залози. Він дозволяє виконати всі види скринінгових та діагностичних обстежень молочної залози, які передбачені в мамології. Комплекс використовує цифрову технологію отримання мамограм з візуалізацією зображення на екрані монітора, паперовому та цифрових носіях.

Читати далі…

УЗД серця (ехокардіографія)

uzd-015

Серцево-судинні захворювання (ССЗ) є основною причиною смертності та інвалідності населення у більшості країн світу. Очікується, що до 2030 р. понад 23 млн. осіб помре від цих недуг і вони утримають першість серед причин смерті населення планети. Однак якщо у розвинених країнах світу кількість смертей від ССЗ знижується, то в інших — стрімко зростає. Україна — серед останніх. 

Що дозволяє обстежити ехокардіографія (ЕхоКГ)?
УЗД серця дозволяє лікарю визначити багато параметрів, норми і відхилення в роботі серцево — судинної системи, оцінити розміри камер серця, товщину його стінок, частоту ударів, наявність або відсутність тромбів і рубців.
Також дане обстеження дозволяє дослідити стан міокарда, перикарда, великих судин, клапанних структур та інші параметри серцевого м’яза

Читати далі…

УЗД органів черевної порожнини

uzd-014

УЗД черевної порожнини дозволяє визначити розмір і розташування кожного з органів, його форму і однорідність тканинної структури, виявити новоутворення і можливі деформації, запальні процеси, а також найменші зміни в черевній порожнині, спричинені хронічними захворюваннями або травмами. Крім того, обстеження дозволяє виявити наявність поліпів і каменів в нирках і жовчному міхурі. УЗД черевної порожнини допомагає виявити небажані аномалії розвитку, вроджені особливості, оцінити стан внутрішніх органів після операцій.

Читати далі…

УЗД нирок, сечового міхура з визначенням об’єму залишкової сечі

uzd-013

Найбільш розповсюдженими симптомами захворювання органів сечовидільної системи є порушення сечопуску (збільшення частоти, в т.ч. в нічний час, його болючість), біль в попереку, поява набряків обличчя, кінцівок, що більше виражені вранці, головний біль, що може бути проявом підвищення артеріального тиску. У деяких випадках захворювання нирок може призводити до підвищення артеріального тиску. Окрім цього гострі запальні захворюванні нирок чи загострення хронічних можуть викликати підвищення температури тіла.                                                                                  Читати далі…

УЗД наднирників

uzd-012

УЗД надниркових залоз дає уявлення про стан надниркових залоз чи їх патологічні зміни.

  Читати далі…

УЗД передміхурової залози трансабдомінальна з визначенням об’єму залишкової сечі

uzd-011

Чимало скарг чоловіків на порушення функції тазових органів пов’язані із запаленням або пухлинами передміхурової залози.

Простатит — запалення передміхурової залози, захворювання, що найчастіше зустрічається у чоловіків. Від 30 до 85% чоловіків старше 25 років страждають на цю хворобу. На щастя, сучасні методи дозволяють ефективно лікувати це захворювання. Простатит  може викликати гарячку, дискомфорт під час сечовипускання та біль у сечовому міхурі. Збільшення розмірів передміхурової залози може призвести до повної чи часткової затримки сечі.

Захворювання передміхурової залози часто призводить до почастішання сечовипускання, потреби спорожнювати сечовий міхур уночі, зменшення пружності струменя сечі та відчуття неповного звільнення сечового міхура. Ці симптоми зазвичай свідчать про доброякісну гіперплазію простати (ДГП), яку ще називають аденомою (або доброякісною пухлиною) передміхурової залози. Захворювання часто поширене серед чоловіків, котрим за 40. Чим старша вікова група, тим більша частка хворих на ДГП: 25 відсотків 55-річних чоловіків і 50 відсотків 75-річних.

Читати далі…

УЗД грудних (молочних) залоз з периферичними лімфовузлами

uzd-010

УЗД дослідження молочних залоз необхідно пройти кожній жінці!

Рак молочної залози є основною причиною смерті жінок віком 40-55 років. Цей вид онкології займає 1-ше місце в ієрархії онкологічних патологій. За минулі 5 років частота онкологічних захворювань українських підлітків віком від 17 до 19 років збільшилася на 14%. За статистичними даними перший пік захворюваності припадає на 30-40-річний вік.

“Найпопулярнішим” грунтом для захворювання на рак молочної залози є доброякісні патології молочних залоз, серед яких найчастіше зустрічається мастопатія. Це доброякісне захворювання молочної залози, внаслідок якого розростаються тканини грудей, з’являється біль і виділення. На думку лікарів – гінекологів та мамологів – кожна 2-га жінка має хоча б початкові симптоми цієї хвороби. Тож практично усі жінки певною мірою знаходяться у зоні ризику.

  Читати далі…

УЗД щитоподібної залози

uzd-009

Ультразвукове дослідження щитовидної залози

Ультразвукове дослідження щитовидної залози — метод діагностики її захворювань, в процесі якого існує можливість зробити ультразвуковий знімок органу. Ультразвукове дослідження щитовидної залози виконується для встановлення та визначення типу утворень і вузлів на залозі, для з’ясування характеру запальних процесів та інших патологічних змін. При цих змінах часто спостерігаються розлади функціонування залози — гіпотиреоз, тобто зниження її функції, і тиреотоксикоз, або підвищена продукція гормонів щитоподібної залози.

Спеціальної підготовки перед проведенням дослідження не потрібно. 

  Читати далі…

УЗД органів малого тазу у жінки (трансабдомінальна, трансвагінальна)

uzd-008

Допомагає виявити найменші зміни в розмірах і формі матки та придатків. Під час огляду фахівець оцінює стан ендометрію, міометрію (м’язової оболонки), розмір внутрішніх статевих органів.
Кожній жінці рекомендується регулярно проводити обстеження органів малого тазу. За його допомогою виявляють патології, що потребують термінового втручання, різноманітні захворювання, які можуть бути причиною безпліддя.

  Читати далі…

УЗД м’яких тканин

uzd-007

Включає в себе огляд шкіри, підшкірної клітковини, лімфовузлів, сухожилля, мязів.

Цей вид УЗ-обстеження показаний при підозрі на ушкодження м’яких тканин при травмах, дозволяє уточнити природу запального процесу, виявити та попередньо спрогнозувати подальший перебіг пухлинного процесу.

  Читати далі…

УЗД суглобів

uzd-006

УЗД суглобів вважається одним з кращих способів діагностики при будь-яких захворюваннях, що характеризуються болями в суглобах.

Досліджується гіаліновий хрящ, меніски, зв’язки, суглобові сумки, оболонки, наявність рідини і її склад, які недостатньо добре візуалізуються при рентгенівському досліженні. Виявляються ранні зміни і ознаки хвороб з боку м’яких тканин — м’язів, зв’язок, власне суглоба, синовіальної оболонки та інших структур — ще до того, як ці зміни будуть помітні за допомогою інших методів обстеження. А це означає , що проведення УЗД дозволяє виявити хвороби на ранній стадії .

Важливий метод в діагностиці і спостереженні таких ревматичних захворювань як ревматоїдний і реактивний артрит, системний червоний вовчак , спондилоартропатія та ін.

  Читати далі…

Нейросонографія

uzd-001

Нейросонографія (НСГ) — це неінвазивний безболісний і безпечний метод ультразвукового дослідження головного мозку новонародженого та дитини раннього віку (до 1 року) через природні отвори в черепі, відкриті тім’ячка: переднє (велике) тім’ячко, заднє (потиличне) тім’ячко.
У 95% випадків при нейросонографії новонароджених вдається виявити приховані пошкодження мозку вже на перших тижнях життя дитини, і лікарі, не втрачаючи часу, можуть надати їй екстрену допомогу.

Читати далі…

СПІРОМЕТРІЯ

спірометріяНа базі МЦ «Благомед» створений кабінет дослідження функції зовнішнього дихання «ПУЛЬМІС» , завданням якого, є проведення скрінінгового дослідження мешканців м.Луцька та області з метою ранього виявлення хронічної обструктивної патології органів дихання (ХОЗЛ та бронхіальна астма). Кабінет оснащений сучасною спірометрічною системою англійського виробництва фірми BTL.

Спірометрія не інвазивний діагностичний метод, за допомогою якого визначають об’єм та швидкість руху повітря в дихальних шляхах, що в свою чергу дозволяє виявити порушення вентиляційної функції органів дихання та визначити їх тип.

 

Мережа Європейських медичних лабораторій

сінево

Укр-нім-лаб

Алергологічна діагностика

Алергокабінет

КАБІНЕТ СПЕЦИФІЧНОЇ ШКІРНОЇ АЛЕРГОЛОГІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Обладнаний спеціальною маніпуляційною зоною з витяжною шафою для проведення шкірного тестування (in vivo) методом прик-тест з алергенами. Шкірні алергопроби вважаються золотим стандартом етіологічної діагностики атопічних , алергічних захворювань щодо визначення гіперчутливості (сенсибілізації) до побутових, епідермальних, інсектних, пилкових та метикаментозних алергенів. При необхідності обстежений пацієнт може отримати консультацію кваліфікованого алерголога.

Електроенцефалографія

фізкабінет

Електроенцефалограма

Електроенцефалографія (ЕЕГ) – один з методів дослідження роботи головного мозку, що дозволяє отримати інформацію про фізіологічну зрілість мозкових структур, їх функціональний стан, наявність та характер локальних чи загально-мозкових розладів.

Читати далі…

Фіброгастроскопія

Ендоскоп

Фіброгастроскопія (або фіброезофагогастродуоденоскопія або ФЕГДС) – це огляд слизової оболонки стравоходу, шлунку і дванадцятипалої кишки за допомогою ендоскопа, який вводять хворому через ротову порожнину (попередньо обробивши її знеболюючим засобом ). Цей метод дає можливість визначити колір слизової, стан судин, наявність запальних процесів, ерозій, поліпів, виразок,пухлин , взяти прицільну біопсію(кусочки відщипнутої тканини для гістології).
Читати далі…

Велоергометрія

Для того щоб дізнатися, які фізичні навантаження можна собі дозволити і при цьому не виснажити серце у МЦ «Благомед» спеціалісти функціональної діагностики проводять велоергометрію — це продозована проба з фізичним навантаженням, визначає реакцію серцево-судинної системи на навантаження.

Викорстовується з діагностичною метою для виявлення ЕКГ-ознак ішемії міокарду, повязаних з коронарною недостатністю або виявлення прихованих аритмій, для визначення толерантності (стійкості) до фізичного навантаження хворих з ІХС (ішемічна хвороба серця), для контролю за ефективністю лікування, для оцінки функціонального стану серця (для спортсменів). Читати далі…

Добове (холтерівське) моніторування артеріального тиску

Добове (холтерівське) моніторування артеріального тиску – це інформативний, безпечний метод діагностики, при якому протягом доби здійснюється вимірювання артеріального тиску (АТ), запис його значень.
Читати далі…
Луцьк. Медичний центр "Благомед". Професійні лікарі та якісна діагностика.