Остеопатія

«Можна відчути руками навіть нерви. Але остеопатія — це не містика», — луцький лікар Ігор Сомов

На дверях жодного кабінету жодної державної лікувальної установи в Україні ви не побачите табличку “Лікар-остеопат”. У той же час, у багатьох країнах остеопатія — давно визнана галузь медицини, що широко практикується. Саме галузь медицини, а не знахарство, езотерика чи містика.

У чому принципова різниця? Як відрізнити кваліфікованого спеціаліста-остеопата від шарлатана чи “містика”? Про це — в інтерв’ю з лікарем, що практикує остеопатію в медичному центрі “Благомед” Ігорем Сомовим.

Розмова з фактично унікальним для Волині професіоналом — особлива й цікава. Та й сам Ігор Сомов — особистість неординарна. У його родині не було батьків-лікарів, котрі «привели» сина в медицину, як це традиційно буває. Здобувши хорошу освіту, отримавши фах хірурга, і працюючи ендоскопістом в дитячій обласній лікарні, неочікувано зацікавився остеопатією.

Читати далі

Остеопатія (мануальна медицина)

остеопатияОстеопатія – напрямок медицини, який має 130-літню історію успішного застосування в багатьох країнах і робить акцент не на лікуванні хвороби, а на пошук здоров’я і створення умов для його реалізації.
Читати далі…
Луцьк. Медичний центр "Благомед". Професійні лікарі та якісна діагностика.