Лікувальна фізкультура

ЛІКУВАЛЬНА ФІЗКУЛЬТУРА

лікувальна-фізкультураЛікувальна фізкультура — це цілий комплекс різноманітних вправ, які проводяться з лікувально-профілактичною метою при хворобах опорно-рухового апарату, нервової системи та внутрішніх органів.
Від інших видів фізичної активності (ранкова зарядка, спортивні заходи) лікувальна фізкультура відрізняється тим, що виконується хворим за приписом лікаря і під контролем медичного персоналу. Самостійно, вдома робити вправи лікувальної фізкультури можливо лише після вивчення їх під контролем лікаря.
Для вправ лікувальної фізкультури серйозне значення має вірне виконання всіх рухів. Вправи комплексу лікувальної фізкультури складені так, що оптимально впливають на організм хворого, не піддаючи його надмірному навантаженні, яка можливо страшна для здоров’я.
У більшості випадків, лікувальна фізкультура не є самостійним методом терапії або профілактики хвороб, а використовується в поєднанні з медикаментозною терапією, лікувальним масажем, фітотерапією і різними фізіотерапевтичними методами.
Луцьк. Медичний центр "Благомед". Професійні лікарі та якісна діагностика.