Консультації спеціалістів

Ендокринолог
Інфекціоніст
Ортопед-травматолог

Ортопед — травматолог займається профілактикою і лікуванням порушень опорно — рухового аппарату.

Основні хвороби, при яких необхідне втручання ортопеда-травматолога :

—  остеохондроз — тяжке хронічне захворювання різних сегментів хребта; вроджені захворювання ( кривошия і дисплазія тазостегнових суглобів);

— клишоногість, викривлення стоп, плоскостопість;

— ревматоїдний артрит — хронічне захворювання, що вражає кісткову систему і що викликає важку деформацію суглобів аж до інвалідності;

— переломи кісток і вивихи суглобів;

— артрози і бурсити — запальні захворювання суглобів і навколосуглобових сумок.

Коли потрібно звертатись до ортопеда?

Читати далі…

Гастроентеролог

Лікар- гастроентеролог лікує велику кількість хвороб , а саме:

— Хвороби шлунка. Гастроентеролог лікує виразкові захворювання, гастрити, поліпи, онкологічні утвори.

— Недуги жовчного міхура. До лікаря звертаються з холециститом. Це масштабне запалення міхура. В результаті нього значно порушуються травні функції. Лікує лікар і дискінезію жовчних шляхів. Захворювання характеризується зниженою прохідністю і рухливістю проток. При цьому дискінезія являє собою не запальне, а соматичне явище. Внаслідок якого у хворого можуть затруднитися і навіть повністю зупинитися травні процеси в організмі. Пацієнт при цьому відчуває значне погіршення самопочуття.

Читати далі…

Хірург
Нефролог
Дитячий офтальмолог

дитячий офтальмолог картинка

Дитячий офтальмолог проводить діагностику і лікування очних захворювань у дітей з дитячого віку і до 18 років. Профілактичний огляд дитячого офтальмолога необхідний дитині з народження  і потім щорічно.

Перший огляд здорової дитини офтальмолог має провести в перший місяць життя малюка. Батькам слід звернути увагу на розміри очей малюка, їх рухливість, наявність косоокості. Дитячий офтальмолог оглядаючи очне дно, може виявити вроджену патологію.

Для спостереження за правильним розвитком очей і виявлення латентних запалень, контрольні огляди дитячого офтальмолога проводяться в 6 місяців і в 1 рік.

Увага: якщо око дитини світиться сіро-зеленим світлом — необхідно негайно звернутися до офтальмолога.

У віці від 1 до 3 років проводиться рефрактометрія, за допомогою цієї процедури прогнозується зір дитини і професійний дитячий офтальмолог дає рекомендації щодо режиму зорових навантажень.

З 3 до 7 років проводиться комплексне обстеження в офтальмолога, оскільки можуть виявиться порушення зору, наприклад, прихована косоокість, рання міопія або спазм акомодації.

У шкільному віці з 7-18 років важливо проходити щорічний огляд дитячого офтальмолога, лікар допоможе виявити короткозорість, розробити індивідуальний зоровий режим.

Офтальмолог для дорослих

Доросла людина, як правило, відчуває досить високі зорові навантаження, які в кінцевому підсумку можуть призводити до раннього зниження гостроти зору і розвитку серйозних захворювань очей.

Завдяки огляду в окуліста визначаються не тільки очні недуги — можуть бути діагностовані і інші важкі захворювання, які впливають на погіршення зору. Наприклад, при зверненні хворого, що має звужені кровоносні судини, до фахівця медичного центру «Благомеж», лікарі нерідко виявляють у нього гіпертонію. Виходить, що внаслідок регулярних оглядів у офтальмолога збільшується ймовірність раннього виявлення гіпертонії, що обіцяє сприятливий прогноз лікування. Якщо ви помітили погіршення зору, то не чекайте, коли воно відновиться. Можливо зір впав через розвиток діабету, ознаки якого здатний визначити офтальмолог, оглядаючи сітківку ока.

Своєчасне виявлення змін, що відбуваються в судинах сітківки, також нерідко допомагає запобігти інсульту. Стан очей здатний розповісти лікарю і про розвиток розсіяного склерозу, симптомами якого є: звуження поля зору, двоїння зображення. Висновок — відвідуйте офтальмологів для дорослих не рідше ніж один раз на рік, і ви зможете виявити захворювання набагато раніше, ніж вони дадуть про себе знати, в тому числі і ті, які не належать до очних хвороб. А, як відомо, раннє діагностування недуги — це половина шляху до одужання.

Під час проведення офтальмологічних консультацій в МЦ «Благомед» проводиться перевірка гостроти зору, вимірюється очний тиск, оглядається очне дно, визначаються поля зору. Крім консультативних послуг щодо захворювань очей і порушень зору наші офтальмологи проводять очкову / контактну корекцію (підбирають окуляри, лінзи, навчають поводитися з останніми).

Наші офтальмологи проводять лікування дистрофічних і запальних захворювань очей, видаляють сторонні тіла.  МЦ «Благомед» приймає пацієнтів з катарактою і глаукомою, кон’юнктивітом, абсцесами, ячменем, кератит, ірит тощо.

Просто про простатит, або Що робити, коли хворіє друге серце чоловіка
061
Жінкам на замітку. Секрети чоловічого здоров’я
06
Логопед

image002

Логопед надасть вам професійну логопедичну допомогу за такими напрямками:

• Виправлення порушень звуковимови (постановка звуків);

• Корекція мовних порушень різного ступеня тяжкості ( у дітей від 3 років);

• Виправлення порушень письма та читання;

• Робота з фонетико-фонематичними порушеннями мовлення.

Логопед обстежить Вашу дитину, зробить детальний аналіз стану мовленнєвого розвитку. У разі необхідності, буде розроблена спеціальна програма та призначені індивідуальні заняття спрямовані на попередження або усунення мовних проблем.

Хірург дитячий

image001

Лікар – хірург дитячий надасть кваліфіковану допомогу з приводу таких медичних питань :

  • Пупкова кила
  • Водянка яєчка
  • Фімоз (звуження крайньої плоті)
  • Баланопостит (запалення крайньої плоті)
  • Криптохизм (не опущення одного або двох яєчок в калитку)
  • Запалення яєчка або його придатків
  • Набряки та запалення м”яких тканин
  • Новоутвори шкіри (гемангіоми, ліпоми, папіломи, дерматоїдні кісти та інше)

В рамках консультації лікарем буде обрана тактика лікування , яка буде унікальною в кожному окремому клінічному випадку.

Пульмонолог
Отоларинголог / Фоніатр / Сурдолог

отоларингология

Оториноларингологія — це розділ медицини, який займається хворобами вуха, горла, носа, а також патологіями голови і шиї. Практикуючі лікарі з цієї спеціальності називаються оториноларингологами. Часто також використовується скорочення ЛОР (від слова «ларінгооторінолог»). Читати далі…

Мамолог

MammologМамологія – розділ клінічної медицини, що вивчає захворювання грудної залози, способи їх діагностики та ефективного лікування. Відповідно, мамолог, – це лікар, який займається діагностикою і лікуванням захворювань молочної залози. При таких захворюваннях як масталгія(болючість молочних залоз), мастопатія, гінекомастія (збільшення грудної залози у чоловіків), фіброаденома, кіста, мастит, мастоптоз, синдром ущільнення чи підозра на пухлини молочної залози, — необхідно звертатися саме до мамолога. Слід пам’ятати, що більше 90% захворювань молочної залози повністю виліковні, за умови ранньої діагностики та спеціалізованого лікування. Читати далі…

Інфекціоніст

инфекционист

Інфекціоніст — це лікар , який займається діагностикою та лікуванням інфекційних захворювань (грип , ГРВІ , а також таких важких , особливо небезпечних захворювань , як холера , менінгіт , черевний тиф , чума , СНІД і т.д.). Читати далі…

Дерматолог

дитячий дерматологДитяча шкіра, особливо шкіра маленьких дітей, відрізняється від шкіри дорослих. Багато патологічних процесів, що відбуваються в організмі дитини, в першу чергу, відображаються на стані шкірних покривів. Дитячий дерматолог  надасть рекомендації щодо дієтотерапії, навчить батьків правильному догляду за шкірою немовлят і старших діток, пояснить, чого варто боятися, а на що не треба звертати увагу.

Корисні посилання:

Псоріаз — вирок чи спосіб життя?    

Гастроентеролог

гастроентеролог дитячийЛікар надасть кваліфіковану лікувальну та профілактичну допомогу дітям з гастроентерологічними проблемами.
Питання до дитячого гастроентеролога? Читати далі…

Отоларинголог / Фоніатр / Сурдолог

Дитячий організм, що швидко росте та розвивається, суттєво відрізняється від організму дорослої людини. Багато захворювань, на які страждають як діти, так і дорослі, у дітей протікають зовсім інакше, частіше з ускладненнями, тому потребують принципово інших підходів до діагностики та наступного лікування, ніж аналогічні захворювання у дорослих. Саме тому дитяча отоларингологія виділена в окрему, вузькоспеціалізовану область медицині. Читати далі…

Ортопед-травматологЛуцьк. Медичний центр "Благомед". Професійні лікарі та якісна діагностика.