Пацієнтам

Сезонний алергічний риніт , сінна лихоманка , поліноз

Сезонний алергічний риніт , сінна лихоманка , поліноз – все це синоніми одного і того ж алергічного захворювання.

В основі цього найпоширенішого алергічного захворювання лежить неадекватна реакція імунної системи на пилок різних рослин : дерев , трав , чагарників , квітів. Характерна особливість алергії на пилок – сезонність , оскільки поліноз завжди збігається з періодом цвітіння тих чи інших рослин . Наприклад , навесні алергію можуть спровокувати пилок чагарників і дерев , влітку – це , як правило , пилок злакових , а в літньо-осінній період алергіки страждають від пилку бур’янів.

Нижче наводимо календар цвітіння тих рослин в Україні , алергія на пилок яких є найбільш поширеною .

Читати далі…

«Можна відчути руками навіть нерви. Але остеопатія — це не містика», — луцький лікар Ігор Сомов

На дверях жодного кабінету жодної державної лікувальної установи в Україні ви не побачите табличку “Лікар-остеопат”. У той же час, у багатьох країнах остеопатія — давно визнана галузь медицини, що широко практикується. Саме галузь медицини, а не знахарство, езотерика чи містика.

У чому принципова різниця? Як відрізнити кваліфікованого спеціаліста-остеопата від шарлатана чи “містика”? Про це — в інтерв’ю з лікарем, що практикує остеопатію в медичному центрі “Благомед” Ігорем Сомовим.

Розмова з фактично унікальним для Волині професіоналом — особлива й цікава. Та й сам Ігор Сомов — особистість неординарна. У його родині не було батьків-лікарів, котрі «привели» сина в медицину, як це традиційно буває. Здобувши хорошу освіту, отримавши фах хірурга, і працюючи ендоскопістом в дитячій обласній лікарні, неочікувано зацікавився остеопатією.

Читати далі

Еластографія викриє вашу пухлину (нове слово в ультразвуковій діагностиці)

В останнє десятиліття завдяки бурхливому розвитку комп’ютерних технологій і впровадженню їх в діагностичному медичному обладнанні, стала можливим рання і точна діагностика онкологічних захворювань. Якщо донедавна така можливість була лише у мешканців столиці, то сьогодні нею може скористатися кожен волинянин у медичному центрі «Благомед».  Еластосканування проводиться за допомогою експертного класу ультразвукового сканера Siemens Acuson S2000, обладнаний спеціальною функцією з визначенням ступеню еластичності тканини. Цей метод отримав назву еластографія.

Читати далі…

Чому школа шкодить здоров’ю, або безпечний старт для першачка
08
09
Скажіть агергії СТОП
07
Пневмонія — корисні поради лікаря- пульмонолога.

Легені складаються з легеневої тканини (альвеол-) і бронхів (система трубочок через які повітря потрапляє з гортані до легень). Так от, пневмонія — це запалення альвеол(повітряних кульок).

123

Пневмонія, або запалення легенів — це гостре захворювання інфекційної природи, яке вражає легені (легеневу тканину), супроводжується накопиченням ексудату (запальної рідини) в альвеолах в яких відбувається газообмін. може викликатися вірусами та бактеріями

Чим небезпечна  пневмонія ?

Читати далі…

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНИЙ КАШЕЛЬ !

%d0%b1%d0%bb%d0%b0%d0%b3%d0%be%d0%bc%d0%b5%d0%b4-%d0%ba%d0%b0%d1%88%d0%b5%d0%bb%d1%8cКашель – це рефлекторний акт, спрямований на очищення дихальних шляхів від мокроти або сторонніх часток. До найвідоміших причин кашлю належать: хронічний і гострий ларингіт; ГРВІ; хронічний тонзиліт; грижа міжхребцевого диска; чужорідне тіло гортані, бронхів; хронічний і гострий синусит (фронтит, гайморит, етмоїдит); алергія на пилок рослин; аденоїдит (аденоїди); алергія на шерсть тварин; реакція на холодне повітря; реакція на пил, сухе повітря; алергія на харчові продукти та ін.
Важливо з’ясувати, чи почалося захворювання з кашлю або ж кашель з’явився при розвитку хвороби. При появі кашлю необхідно визначити його характер: сухий чи вологий, нападоподібний, спастичний; розвивається вдень або переважно ввечері, вночі; частий або тільки покашлювання.
Читати далі…

Обережно – сонце !

меланома та дерматолог макет

Обережно – сонце !

Довгоочікуване літо: сонце радує своїми променями з ранку до вечора.

Солнце може бути нам як другом, так і ворогом.

Регулярні сонячні ванни позитивно впливають на наш організм. Вони сприяють покращенню обміну речовин та складу крові, підвищують загальний тонус. Але передозування навіть самих корисних ліків є шкідливим.

Занадто тривалий час перебування на сонці може стати причиною передчасного старіння та ранньої появи зморшок. Але найбільш небезпечним є ризик розвитку меланом .

Частіше всього меланома з’являється шляхом переродження родимок під впливом ультрафіолетового опромінення.

Распізнати меланому важко, адже вона схожа на звичайну родимку, яка може призвести до смерті вже через рік після появи симптомів. Це сама швидкометастазуюча пухлина з усіх можливих!

Читати далі…

Увага — підступні інфекційні хвороби!

ZHidkiy-zelenyiy-stul-u-vzroslogo-300x225

Літо… Пора довгоочікуваних відпусток, веселих канікул, приємних цікавих подорожей,нових відкриттів, яскравих вражень. Лагідне сонечко дарує засмагу,тепле море – приємну прохолоду і насолоду. Починається пора корисних фруктів та ягід – невичерпного задоволення і дуже необхідних вітамінів, котрі зміцнюють наш організм, підвищують імунітет, дарують гарний настрій і життєву енергію, якої вистачить і на затяжну осінню депресію, і на холодну морозну зиму, і на весняний авітаміноз. Літа кожен з нас чекає, напевно, найбільше, бо, нарешті, матимемо можливість відпочити і набратися нових сил на наступний рік.

Але літо – це і потенційна небезпека захворіти на підступні інфекційні хвороби. Саме влітку під впливом сприятливих умов ( висока температура, висока вологість) активізуються збудники найпоширеніших кишкових інфекцій: дизентерії, сальмонельозу, ешерихіозу, холери, ротавірусної та ентеровірусної інфекцій, кишкового амебіазу.Основною проблемою літнього відпочинку є гострі кишкові інфекції- група інфекційних захворювань різної етіології (вірусної, бактеріальної, грибкової, паразитарної), які характеризуються фекально-оральним шляхом передачі та переважним ураженням шлунково-кишкового тракту.

Читати далі…

Безпечний старт для ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Шкільні роки – це найзахоплюючий період життя, сповнений нових знань, відкриттів і друзів.  Найбільшою мірою це стосується малюків, які вперше переступають поріг школи, адже в них ще немає жодного досвіду і абсолютно все приносить нові враження. І та ж сама відсутність практики робить першокласників більш уразливішими, тому їм дуже необхідна допомога батьків, щоб уберегтися від стресів, хвороб і інших небезпек.

 

Безпечний старт для ПЕРШОКЛАСНИКІВПРОБЛЕМА 1. БОЛИТЬ ЖИВІТ

 

Медична статистика невтішна: більшість школярів не шанують здорове харчування, внаслідок чого на час отримання атестату вони матимуть вже по 2-3 хронічні хвороби. Головні порушення: Неправильний режим (неправильний або відсутній сніданок, переїдання на вечерю або їжа на ніч), і/або неправильний раціон (обмаль фруктів і овочів, вживання недостатнього об’єму рідини).

 

ЧИМ ЦЕ ЗАГРОЖУЄ?

 

  1. Затримка зростання

Зростання кістково-м’язової системи прямо залежить від наявності «будівельного матеріалу», зокрема, білків. А при неправильному харчуванні зменшується кількість продуктів, які їх містять, що гальмує розвиток організму.

Читати далі…

Просто про простатит, або Що робити, коли хворіє друге серце чоловіка
061
Жінкам на замітку. Секрети чоловічого здоров’я
06
Рак можна попередити, якщо вчасно обстежитися

Сомов

Кілька хвилин ендоскопії збережуть довгі роки життя.

Не раз доводиться чути — “згоріла” людина від раку за лічені місяці. І завжди це означає одне — підступну хворобу не було виявлено на ранній стадії. Адже пухлина не росте за день, місяць, і навіть не за півроку, просто на початкових етапах хвороби, коли її ще реально перемогти, вона не має симптомів. Висновок очевидний: єдиний дієвий спосіб вберегтися  — регулярні профілактичні обстеження.

В Японії, котра є “законодавцем моди” в медицині і славиться досягненнями у сфері діагностики та особливо ретельним ставленням до збереження здоров’я, кожна родина купує персональний ендоскоп.

Чому саме ендоскоп? Тому що злоякісні пухлини  шлунково-кишкового тракту лідирують  у сумній статистиці онкозахворювань і до цієї системи нашого організму потрібно виявляти особливу увагу.

Читати далі…

ГОЛОВНИЙ ВИНУВАТЕЦЬ ГАСТРИТУ ТА ВИРАЗКИ

unnamed Детальніше читайте у статті нашого лікаря.

Оформлення дитини в садок чи школу — це не складно.

Вступ Вашої дитини в дитячий садок або школу  — хвилюючий момент для всієї родини. Завдання батьків — забезпечити комфорт і турботу малюкові в цей відповідальний і важкий момент.

Отже, дитячий садок чи школа готові прийняти нового вихованця на період адаптації.   У цей період у дитини підвищуються психоемоційні і фізичні навантаження, тому варто переконатися в тому, що малюк до неї готовий за станом здоров’я.

Медичний огляд  перед садочком чи школою  допомагає вчасно виявити порушення з боку органів зору, слуху, патологію з боку кістково-м’язової системи. І при необхідності провести профілактику або лікування виявленої патології, щоб уникнути ускладнень в подальшому.

Батьки можуть пройти з дитиною медичний огляд у територіальній поліклініці або приватному медичному центрі «Благомед», що знаходиться у м.Луцьку на пр. Волі , 17-А.  Головне у виборі лікувального закладу — довіра батьків до тих фахівців, які оглядають Вашу дитину і дають рекомендації Вам, як виростити здорову людину.

Читати далі…

Крок у майбутнє: операція без скальпеля

сургітронСьогодні, щоб виконати розріз м’яких тканин, уже не потрібний скальпель. Це стало можливим завдяки виникненню радіохвильової хірургії. Учені розробили хірургічний апарат «Сургітрон», який генерує високочастотні електричні хвилі. Кожна така хвиля здатна утворювати невидимі людському оку бульбашки пари, які можуть розсовувати тканини, ліквідуючи лише ті клітини, які знаходяться на її шляху. Сусідні ж ділянки шкіри залишаються неушкодженими. Апарат «Сургітрон» дозволяє проводити безболісні операції, після яких не залишається рубців. Під час таких хірургічних втручань повністю виключається можливість крововтрати, а рани загоюються дуже швидко.

 

Цікаво, що спочатку апарат «Сургітрон» розробляли для того, щоб стоматологи мали можливість проводити складні операції на насиченій кровоносними судинами ніжній тканині ясен. Згодом він був удосконалений і тепер став просто незамінним для вирішення багатьох проблем.

«Сургітрон» – прилад, що використовується в радіохвильовій хірургії для атравматичного розрізу та коагуляції м’яких тканин за допомогою високочастотних хвиль. Розріз виконується без фізичного мануального тиску або дроблення клітин. З хірургічного електрода, який має вигляд найтоншого дроту, емітуються високочастотні хвилі. Тканина виділяє теплоту, бо чинить опір проникненню хвиль, і все, що знаходяться на шляху хвилі, піддається випаровуванню, і тканини розходяться. Апарат дозволяє виконувати розрізи будь-якої конфігурації і заданої глибини, навіть у певному шарі тканин. Цей прилад дозволяє видаляти екзофітні утворення шкіри та слизових без накладення швів і використання оптичного збільшення. Радіохвильова хірургія значно полегшує, покращує і прискорює хірургічні процедури, виключає опіки. Розріз виконується без руйнування тканин, тому вдається досягти показників ушкоджень у три рази нижчих, ніж у будь-якому іншому випадку. Після радіохвильових маніпуляцій не буває таких неприємних наслідків, як біль, набряк, запалення.

Радіохвильова хірургія в медичному центрі «Благомед» застосовується в таких галузях, як гінекологія , дерматологія, урологія, проктологія. Пристрій «Сургітрон» широко використовується  для лікування ерозії шийки матки, ендометріозу і лейкоплакії шийки, застосовують апарат при кондиломах, папіломах жіночих статевих органів, при хронічному цервіциті, дисплазії шийки матки I ступеня. У разі, якщо потрібно видалити генітальні невуси, також звертаються за допомогою до апарата «Сургітрон». Крім того, прилад використовують у дерматовенерології і косметології. Родимки, бородавки, судинні зірочки, папіломи, ліпоми – всі ці дрібні дефекти зовнішньої поверхні шкіри, що створюють багатьом жінкам великий дискомфорт, можна видалити, використовуючи апарат «Сургітрон». Відгуки пацієнтів дозволяють стверджувати, що завдяки цьому пристрою нового покоління можна проводити хірургічні операції швидко, безболісно і максимально ефективно, при цьому без так званого ефекту «обвуглювання» сусідніх клітин або опіку навколишніх шарів.

Перш ніж застосовувати препарат, потрібно впевнитися, що у пацієнта немає протипоказань таких, як епілепсія, цукровий діабет, гострі запальні процеси інфекційної природи. Протипоказане лікування за допомогою цього приладу при глаукомі, онкологічних хворобах, а також у період вагітності та при наявності у пацієнта кардіостимулятора.

Ті пацієнти, які вже побували під радіохвильовим «скальпелем», можуть підтвердити, що апарат справляється не тільки з видаленням об’ємних нашкірних утворень, а й із найдрібнішими судинними зірочками і з венозною сіточкою. Радіохвильовий ніж дозволяє без болю, не ушкоджуючи навколишні здорові тканини, позбуватися папілом, бородавок, родимок, доброякісних новоутворень шкіри та слизових, що в багатьох випадках дозволить зберегти життя. Як свідчать відгуки пацієнтів, після операцій на шкірі обличчя, проведених апаратом «Сургітрон», ефект помітний практично відразу, а сліди дії зникають за кілька діб. Уже на третій день дозволено використовувати декоративну косметику. Апарат «Сургітрон» став справжнім рятівником для жінок, які мріють про бездоганну шкіру обличчя.

 

Інформацію підготувала лікар — дерматовенеролог МЦ «Благомед» Крісман Інна Миколаївна.

Захисти себе від раку

мамография

Рак молочної залози є найбільш частою причиною смерті жінок в порівнянні з іншими формами злоякісних новоутворень. У країнах Західної Європи і Північної Америки він є головною причиною смерті жінок 35-54 років (досягає 20%), а після 50 років другою причиною смерті після серцево-судинних захворювань.

В Україні рак молочної залози посів перше місце серед онкологічних захворювань у жінок. За останні десять років захворюваність збільшилася майже в два рази.

На жаль, реальних способів запобігти виникненню раку молочної залози немає.

Проте, якщо він розпізнаний в доклінічному періоді при розмірах пухлини до 1 см3, коли вірогідність метастазів мала, то можна вилікувати більшість хворих.

Читати далі…

Оцініть якість сервісу в Медичному центрі «Благомед»

Шановні відвідувачі!

Просимо Вас прийняти участь в опитуванні , що проводиться медичним центром «Благомед» в рамках спільного проекту  «Оцінка сервісу приватних медичних установ»

Анкету для заповнення можна отримати в реєстратурі МЦ «Благомед» або заповнити онлайн або завантажити тут :Опитник

Заповнену анкету можна надіслати за адресою    або залишити на реєстратурі медичного центру.

Ваша об’єктивна оцінка допоможе вдосконалювати та підтримувати високий рівень сервісу медичного центру.

постер рентген

Ультразвукова діагностика

постер УЗД
Луцьк. Медичний центр "Благомед". Професійні лікарі та якісна діагностика.