Для дорослих

Ортопед-травматолог

Ортопед — травматолог займається профілактикою і лікуванням порушень опорно — рухового аппарату.

Основні хвороби, при яких необхідне втручання ортопеда-травматолога :

—  остеохондроз — тяжке хронічне захворювання різних сегментів хребта; вроджені захворювання ( кривошия і дисплазія тазостегнових суглобів);

— клишоногість, викривлення стоп, плоскостопість;

— ревматоїдний артрит — хронічне захворювання, що вражає кісткову систему і що викликає важку деформацію суглобів аж до інвалідності;

— переломи кісток і вивихи суглобів;

— артрози і бурсити — запальні захворювання суглобів і навколосуглобових сумок.

Коли потрібно звертатись до ортопеда?

Читати далі…

Гастроентеролог

Лікар- гастроентеролог лікує велику кількість хвороб , а саме:

— Хвороби шлунка. Гастроентеролог лікує виразкові захворювання, гастрити, поліпи, онкологічні утвори.

— Недуги жовчного міхура. До лікаря звертаються з холециститом. Це масштабне запалення міхура. В результаті нього значно порушуються травні функції. Лікує лікар і дискінезію жовчних шляхів. Захворювання характеризується зниженою прохідністю і рухливістю проток. При цьому дискінезія являє собою не запальне, а соматичне явище. Внаслідок якого у хворого можуть затруднитися і навіть повністю зупинитися травні процеси в організмі. Пацієнт при цьому відчуває значне погіршення самопочуття.

Читати далі…

Хірург
Нефролог
Офтальмолог для дорослих

Доросла людина, як правило, відчуває досить високі зорові навантаження, які в кінцевому підсумку можуть призводити до раннього зниження гостроти зору і розвитку серйозних захворювань очей.

Завдяки огляду в окуліста визначаються не тільки очні недуги — можуть бути діагностовані і інші важкі захворювання, які впливають на погіршення зору. Наприклад, при зверненні хворого, що має звужені кровоносні судини, до фахівця медичного центру «Благомеж», лікарі нерідко виявляють у нього гіпертонію. Виходить, що внаслідок регулярних оглядів у офтальмолога збільшується ймовірність раннього виявлення гіпертонії, що обіцяє сприятливий прогноз лікування. Якщо ви помітили погіршення зору, то не чекайте, коли воно відновиться. Можливо зір впав через розвиток діабету, ознаки якого здатний визначити офтальмолог, оглядаючи сітківку ока.

Своєчасне виявлення змін, що відбуваються в судинах сітківки, також нерідко допомагає запобігти інсульту. Стан очей здатний розповісти лікарю і про розвиток розсіяного склерозу, симптомами якого є: звуження поля зору, двоїння зображення. Висновок — відвідуйте офтальмологів для дорослих не рідше ніж один раз на рік, і ви зможете виявити захворювання набагато раніше, ніж вони дадуть про себе знати, в тому числі і ті, які не належать до очних хвороб. А, як відомо, раннє діагностування недуги — це половина шляху до одужання.

Під час проведення офтальмологічних консультацій в МЦ «Благомед» проводиться перевірка гостроти зору, вимірюється очний тиск, оглядається очне дно, визначаються поля зору. Крім консультативних послуг щодо захворювань очей і порушень зору наші офтальмологи проводять очкову / контактну корекцію (підбирають окуляри, лінзи, навчають поводитися з останніми).

Наші офтальмологи проводять лікування дистрофічних і запальних захворювань очей, видаляють сторонні тіла.  МЦ «Благомед» приймає пацієнтів з катарактою і глаукомою, кон’юнктивітом, абсцесами, ячменем, кератит, ірит тощо.

Отоларинголог / Фоніатр / Сурдолог

отоларингология

Оториноларингологія — це розділ медицини, який займається хворобами вуха, горла, носа, а також патологіями голови і шиї. Практикуючі лікарі з цієї спеціальності називаються оториноларингологами. Часто також використовується скорочення ЛОР (від слова «ларінгооторінолог»). Читати далі…

Мамолог

MammologМамологія – розділ клінічної медицини, що вивчає захворювання грудної залози, способи їх діагностики та ефективного лікування. Відповідно, мамолог, – це лікар, який займається діагностикою і лікуванням захворювань молочної залози. При таких захворюваннях як масталгія(болючість молочних залоз), мастопатія, гінекомастія (збільшення грудної залози у чоловіків), фіброаденома, кіста, мастит, мастоптоз, синдром ущільнення чи підозра на пухлини молочної залози, — необхідно звертатися саме до мамолога. Слід пам’ятати, що більше 90% захворювань молочної залози повністю виліковні, за умови ранньої діагностики та спеціалізованого лікування. Читати далі…

Інфекціоніст

инфекционист

Інфекціоніст — це лікар , який займається діагностикою та лікуванням інфекційних захворювань (грип , ГРВІ , а також таких важких , особливо небезпечних захворювань , як холера , менінгіт , черевний тиф , чума , СНІД і т.д.). Читати далі…

РЕВМАТОЛОГ
Ендокринолог

ендокринологияЕндокринологія — це наука, яка займається хворобами, викликаними порушенням обміну речовин в організмі. Точніше, ендокринологія вивчає неприємності гормонального балансу в організмі, оскільки від кількості вироблених гормонів, залежить робота певних органів і, загалом, всього організму. Читати далі…

Хірург-судинний

сосудистая хирургияСудинна хірургія — галузь хірургії, що займається лікуванням кровоносних і лімфатичних судин. Хірург судинний — це лікар-фахівець, який проводить діагностику, лікування та профілактику різних судинних захворювань. Хірург судинний  займається такими органами, як вени, судини, артерії, серце, ноги.

Вам необхідна КОНСУЛЬТАЦІЯ хірурга судинного , якщо у вас спостерігаються такі симптоми: Читати далі…

Акушер-гінеколог

геникология

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

ЗДОРОВ’Я ЖІНКИ

 

 

 

 

Уролог-сексопатолог

УРОЛОГ СЕКСОПАТОЛОГУрологія – це галузь медицини, яка вивчає виникнення, причини, розвиток, лікування і діагностику захворювань сечової системи. Так само урологія включає в себе і лікування хвороб чоловічої статевої системи та захворювань наднирників. Саме слово «урологія» походить від двох грецьких слів «уро» – сеча і «логія» – наука. Лікар, який спеціалізується в цьому розділі медицини, називається уролог . Читати далі…

Сімейний лікар

сімейний лікар

В більшості випадків першим з пацієнтом у МЦ «Благомед» контактує – лікар загальної практики сімейної медицини (сімейний лікар) — це спеціаліст з вищою кваліфікаційною категорією та з великим досвідом роботи, який пройшов спеціалізовану багатопрофільну підготовку з надання первинної медичної допомоги членам родини будь-якого віку і статті.
Читати далі…

Проктолог

В МЦ «Благомед» спеціаліст застосовує ефективний метод лікування внутрішініх гемороїдальних вузлів (2-3 стадій) — лігування гемороїдальних вузлів латексним кільцем.
Читати далі…

Остеопат

остеопатОстеопатія – напрямок медицини, який має 130-літню історію успішного застосування в багатьох країнах і робить акцент не на лікуванні хвороби, а на пошук здоров’я і створення умов для його реалізації.
Читати далі…

Дерматовенеролог

Відомо, що різні захворювання шкіри можуть мати дуже подібні клінічні прояви, а тому визначення етіології (причини) захворювання на підставі лише клінічного обстеження не завжди можливе. В МЦ «Благомед» лікар дерматолог надасть кваліфіковану консультацію, сформує адекватну схему клінічного обстеження та лабораторного дослідження, що є досить інформативним для встановлення діагнозу.
Читати далі…

Пульмонолог

Під час консультації лікар-пульмонолог професійно проведе клінічне обстеження, назначить ряд необхідних діагностичних досліджень, достовірно встановить діагноз,призначить адекватне лікування.
Читати далі…

Кардіолог

КардиологСерцево – судинні захворювання – основна причина інвалідності та передчасної смерті в усьому світі. Сьогодні доля цих захворювань в структурі смертності серед жителів України складає не менше 60%, при цьому продовжують зростати ураження серця і судин у осіб молодого віку.

Кардіологія (від кардіо… і …логія ), розділ медицини, що вивчає будову, функцію, захворювання серця і судин, причини їх виникнення, механізми розвитку, клінічні прояви, діагностику, а також лікування, профілактику, медичну реабілітацію хворих з ураженнями серцево – судинної системи. Читати далі…

Невролог

Лікар-невролог МЦ «Благомед»  індивідуально для кожного пацієнта  підбере  найбільш відповідний комплекс досліджень, до якого включають методи функціональної діагностики: елктроенцефалографія (ЕЕГ), реографія , доплеровазографія судин головного мозку (екстракраніального відділу ), рентген, та  лабораторні методи дослідження. Вибір найбільш відповідного комплексу досліджень дозволяє найточніше оцінити ступінь ураження нервової системи, поставити діагноз і заощадити час пацієнта.
Читати далі…
Луцьк. Медичний центр "Благомед". Професійні лікарі та якісна діагностика.