Для дітей

Ендокринолог
Інфекціоніст
Дитячий офтальмолог

дитячий офтальмолог картинка

Дитячий офтальмолог проводить діагностику і лікування очних захворювань у дітей з дитячого віку і до 18 років. Профілактичний огляд дитячого офтальмолога необхідний дитині з народження  і потім щорічно.

Перший огляд здорової дитини офтальмолог має провести в перший місяць життя малюка. Батькам слід звернути увагу на розміри очей малюка, їх рухливість, наявність косоокості. Дитячий офтальмолог оглядаючи очне дно, може виявити вроджену патологію.

Для спостереження за правильним розвитком очей і виявлення латентних запалень, контрольні огляди дитячого офтальмолога проводяться в 6 місяців і в 1 рік.

Увага: якщо око дитини світиться сіро-зеленим світлом — необхідно негайно звернутися до офтальмолога.

У віці від 1 до 3 років проводиться рефрактометрія, за допомогою цієї процедури прогнозується зір дитини і професійний дитячий офтальмолог дає рекомендації щодо режиму зорових навантажень.

З 3 до 7 років проводиться комплексне обстеження в офтальмолога, оскільки можуть виявиться порушення зору, наприклад, прихована косоокість, рання міопія або спазм акомодації.

У шкільному віці з 7-18 років важливо проходити щорічний огляд дитячого офтальмолога, лікар допоможе виявити короткозорість, розробити індивідуальний зоровий режим.

Логопед

image002

Логопед надасть вам професійну логопедичну допомогу за такими напрямками:

• Виправлення порушень звуковимови (постановка звуків);

• Корекція мовних порушень різного ступеня тяжкості ( у дітей від 3 років);

• Виправлення порушень письма та читання;

• Робота з фонетико-фонематичними порушеннями мовлення.

Логопед обстежить Вашу дитину, зробить детальний аналіз стану мовленнєвого розвитку. У разі необхідності, буде розроблена спеціальна програма та призначені індивідуальні заняття спрямовані на попередження або усунення мовних проблем.

Хірург дитячий

image001

Лікар – хірург дитячий надасть кваліфіковану допомогу з приводу таких медичних питань :

  • Пупкова кила
  • Водянка яєчка
  • Фімоз (звуження крайньої плоті)
  • Баланопостит (запалення крайньої плоті)
  • Криптохизм (не опущення одного або двох яєчок в калитку)
  • Запалення яєчка або його придатків
  • Набряки та запалення м”яких тканин
  • Новоутвори шкіри (гемангіоми, ліпоми, папіломи, дерматоїдні кісти та інше)

В рамках консультації лікарем буде обрана тактика лікування , яка буде унікальною в кожному окремому клінічному випадку.

Пульмонолог
Дерматолог

дитячий дерматологДитяча шкіра, особливо шкіра маленьких дітей, відрізняється від шкіри дорослих. Багато патологічних процесів, що відбуваються в організмі дитини, в першу чергу, відображаються на стані шкірних покривів. Дитячий дерматолог  надасть рекомендації щодо дієтотерапії, навчить батьків правильному догляду за шкірою немовлят і старших діток, пояснить, чого варто боятися, а на що не треба звертати увагу.

Корисні посилання:

Псоріаз — вирок чи спосіб життя?    

Гастроентеролог

гастроентеролог дитячийЛікар надасть кваліфіковану лікувальну та профілактичну допомогу дітям з гастроентерологічними проблемами.
Питання до дитячого гастроентеролога? Читати далі…

Отоларинголог / Фоніатр / Сурдолог

Дитячий організм, що швидко росте та розвивається, суттєво відрізняється від організму дорослої людини. Багато захворювань, на які страждають як діти, так і дорослі, у дітей протікають зовсім інакше, частіше з ускладненнями, тому потребують принципово інших підходів до діагностики та наступного лікування, ніж аналогічні захворювання у дорослих. Саме тому дитяча отоларингологія виділена в окрему, вузькоспеціалізовану область медицині. Читати далі…

Ортопед-травматолог
Психолог

детский психологПсихологічна служба медичного центру БЛАГОМЕД здійснює психологічне консультування, інформування  молоді, подружніх пар, вагітних жінок, проводить психодіагностику, корекцію та психотерапію.

У  медичному центрі БЛАГОМЕД  надається психологічна допомога різним віковим категоріям населення.  Психологи  проводять сеанси консультування, психодіагностики, психокорекції та психотерапії: Читати далі…

Кардіолог-ревматолог
Алерголог

Прийом алергологаБільшість алергічних захворювань вперше проявляються в ранньому дитячому віці, тому головне завдання батьків — вчасно помітити незвичні реакції або відхилення від нормальної реакції дитини на певні складові її оточення: їжу, матеріали, цвітіння рослин, пил та ін. Читати далі…

Невролог

Кожна турботлива мама піклується про здоров`я своєї дитини, і помічає найменші зміни у поведінці, самопочутті, настрою дитини. Якщо ці зміни виразні, і викликають у вас тривогу, у малюка зустрічаються хоча б один з таких симптомів як: головний біль, сонливість, безпричинні зміни настрою, не спокійний нічний сон, вразливість, дратівливість, відставання від фізичного та нервово-психічного розвитку і ін., тоді вам потрібно звернутися до невролога.
Читати далі…

Педіатр

ПедіатрНа дитячого лікаря в першу чергу покладається відповідальність не лише діагностувати та лікувати хворобу, але й попереджати її виникнення на ранніх етапах. А також не допустити перехід виявленого захворювання у хронічну форму.
Читати далі…
Луцьк. Медичний центр "Благомед". Професійні лікарі та якісна діагностика.