Педіатрія

Дерматолог

дитячий дерматологДитяча шкіра, особливо шкіра маленьких дітей, відрізняється від шкіри дорослих. Багато патологічних процесів, що відбуваються в організмі дитини, в першу чергу, відображаються на стані шкірних покривів. Дитячий дерматолог  надасть рекомендації щодо дієтотерапії, навчить батьків правильному догляду за шкірою немовлят і старших діток, пояснить, чого варто боятися, а на що не треба звертати увагу.

Корисні посилання:

Псоріаз — вирок чи спосіб життя?    

Гастроентеролог

гастроентеролог дитячийЛікар надасть кваліфіковану лікувальну та профілактичну допомогу дітям з гастроентерологічними проблемами.
Питання до дитячого гастроентеролога? Читати далі…

Отоларинголог / Фоніатр / Сурдолог

Дитячий організм, що швидко росте та розвивається, суттєво відрізняється від організму дорослої людини. Багато захворювань, на які страждають як діти, так і дорослі, у дітей протікають зовсім інакше, частіше з ускладненнями, тому потребують принципово інших підходів до діагностики та наступного лікування, ніж аналогічні захворювання у дорослих. Саме тому дитяча отоларингологія виділена в окрему, вузькоспеціалізовану область медицині. Читати далі…

Ортопед-травматолог
Психолог

детский психологПсихологічна служба медичного центру БЛАГОМЕД здійснює психологічне консультування, інформування  молоді, подружніх пар, вагітних жінок, проводить психодіагностику, корекцію та психотерапію.

У  медичному центрі БЛАГОМЕД  надається психологічна допомога різним віковим категоріям населення.  Психологи  проводять сеанси консультування, психодіагностики, психокорекції та психотерапії: Читати далі…

Кардіолог-ревматолог
Алерголог

Прийом алергологаБільшість алергічних захворювань вперше проявляються в ранньому дитячому віці, тому головне завдання батьків — вчасно помітити незвичні реакції або відхилення від нормальної реакції дитини на певні складові її оточення: їжу, матеріали, цвітіння рослин, пил та ін. Читати далі…

Невролог

Кожна турботлива мама піклується про здоров`я своєї дитини, і помічає найменші зміни у поведінці, самопочутті, настрою дитини. Якщо ці зміни виразні, і викликають у вас тривогу, у малюка зустрічаються хоча б один з таких симптомів як: головний біль, сонливість, безпричинні зміни настрою, не спокійний нічний сон, вразливість, дратівливість, відставання від фізичного та нервово-психічного розвитку і ін., тоді вам потрібно звернутися до невролога.
Читати далі…

Педіатр

ПедіатрНа дитячого лікаря в першу чергу покладається відповідальність не лише діагностувати та лікувати хворобу, але й попереджати її виникнення на ранніх етапах. А також не допустити перехід виявленого захворювання у хронічну форму.
Читати далі…
Луцьк. Медичний центр "Благомед". Професійні лікарі та якісна діагностика.