Без рубрики

Щеплення: за і проти.

Вакцинация на сайт к статьеСуперечки між прихильниками і противниками щеплень за своєю гостротою навряд чи поступляться голці, якою вони проводяться. Одні ссилаються на багаторічний досвід медиків усього світу і позитивні результати імунопрофілактики, інші – на одиничні важкі реакції після вакцинації. І з цим також важко не погодитися, адже діти в нас одні і найдорожчі! Все частіше батьки цікавляться якістю і безпечністю вакцин, авторитетом країн і компаній-виробників. Що дуже добре. Але поряд із цікавістю досить часто спостерігається повна недовіра до вакцинопрофілактики. За статисткою кожна третя українська пара відмовляється вакцинувати свою дитину. Для усвідомлення можливих ризиків прийняття батьками такого рішення лише варто пригадати якими зусиллями людству вдалося побороти численні епідемії, винайти засоби профілактики і виробити колективний імунітет до багатьох захворювань. Читати далі…

В МЦ «Благомед» веде прийом дитячий невролог

Веде прийом

Деякі міфи і факти про вакцинацію.

доктор и малыш сайтШановні мами і тата!

Я впевнений, що багато хто з Вас не раз ставив собі питання щодо необхідності дітям щеплень. На жаль, у нашій країні імунізація проводиться в умовах інформаційного вакууму значущих досягнень вакцинопрофілактики в історії людства. Приблизно 200 років тому англійський лікар Едвард Дженнер зробив щеплення дитині проти натуральної віспи. Ця подія стала поштовхом для розвитку вакцинопрофілактики. Застосування вакцин дозволили значною мірою скоротити інфекційну захворюваність у світі. У країнах, де було введено масове віспощеплення, захворюваність і смертність від натуральної віспи знизилася до мінімуму. Читати далі…

Відеофібробронхоскопія

бронхоскопіяПокази до бронхоскопії (лише за призначенням лікаря)

Діагностичні:

1. Підозра на пухлину бронхіального дерева:

  • Кровохаркання неясного генезу
  • Ro: дані
  • Невмотивований довготривалий кашель
  • Задуха неадекватна об’єму пошкодження
  • Різка зміна кількості харкотиння за короткий проміжок часу.
  • Плеврит неясної етіології. Читати далі…
КАРАЮЩИЙ МЕЧ АЛЛЕРГИИ.

анафилактический шок Б.М.Пухлик, профессор,президент Ассоциации аллергологов Украины.

Беспечное отношение к аллергическим заболеваниям (АЗ), как таким, при которых, «ну почешешься», «ну потечет из носа»,  весьма недальновидно. Вот некоторые данные: «Ежегодно астма и аллергический ринит приводят к более чем 100 миллионам пропущенных рабочих дней в Европе;  «Аллергии могут причинять неудобства и снижение успеваемости детей в школе»; «Ежегодно на лечение только аллергического ринита в Европе тратится несколько миллиардов евро». Читати далі…

«Ростемо здоровими» — програма для дітей від народження і до 3 років

ростемо здоровими

З початку 2014 року стартує нова програма «Ростемо здоровими».

Мета цієї програми — професійне медичне спостереження за дитиною від моменту народження і до 3 років, профілактика різних захворювань, вакцинація.

Згідно з Наказом МОЗ України від 20 березня 2008 року № 149 обов’язкові медичні профілактичні огляди дітей віком до 3 років проводяться з метою моніторингу стану їх здоров’я та здійснення ефективних заходів щодо охорони здоров’я та розвитку дітей цієї вікової групи шляхом : Читати далі…

Що таке КАШЕЛЬ?

3403

Кашель — це рефлекторний акт, спрямований на очищення дихальних шляхів від мокроти або сторонніх часток. Так як кашель є явищем рефлекторним, то причини його, так чи інакше, пов’язані не тільки із зовнішніми чинниками (інфекцією, алергією, пилом), але і внутрішніми (грижі міжхребцевих дисків, хронічний гастрит, захворювання щитовидної залози тощо). До найвідоміших з них належать:

хронічний і гострий ларингіт; ГРВІ; хронічний тонзиліт грижа міжхребцевого диска; чужорідне тіло гортані, бронхів; хронічний і гострий синусит (фронтит, гайморит, етмоїдит); алергія на пилок рослин; аденоидит (аденоїди); алергія на шерсть тварин; реакція на холодне повітря; реакція на пил, сухе повітря; алергія на харчові продукти та ін Читати далі…

ЗАХИСТИ СІМ’Ю ВІД ГРИПУ

Що таке грип?

Грип — важке інфекційне вірусне захворювання, що вражає верхні і нижні дихальні шляхи і протікає з вираженими загальними симптомами — високою температурою, головним болем, болем у м’язах, слабкістю, інтоксикацією. Майже щорічно грип викликає епідемії з великою кількістю ускладнень.

Небезпечний не сам грип, а його ускладнення. При наявності у хворого хронічної патології серцево-судинної системи, печінки, нирок вірус грипу здатний викликати їх загострення. Грізним ускладненням грипу є гостра пневмонія, яка супроводжується набряком легенів. Можуть виникнути такі ускладнення, як отит, що приводить до втрати слуху, в деяких випадках — енцефаліт, вірусні і бактеріальні інфекції.

Доцільність щеплення від грипу. Чи необхідна взагалі вакцинація?

Поширення вірусу грипу відбувається повітряно-крапельним шляхом. Навіть короткочасний контакт з людиною, хворим на грип, може привести до захворювання. Виключити всі можливі контакти, на жаль, неможливо. Але ми можемо захистити себе і наших близьких, створивши захисний титр антитіл від вірусу грипу. Для цього необхідна вакцинація.

Коли і як часто необхідно робити щеплення?

Вакцинацію слід проводити завчасно, до початку епідемії, оскільки максимальний захист від вірусу виникає тільки через два тижні з моменту введення вакцини.

Вакцинуватися необхідно щороку, так як імунітет від конкретного штаму вірусу грипу не довічний і зберігається лише протягом епідемічного сезону.

Оптимальним часом для проведення вакцинації проти грипу є період з вересня по грудень. Але якщо з якихось причин Ви не встигли цього зробити, то можна провести вакцинацію протягом всієї епідемії.

Які використовуються вакцини?

Сучасні протигрипозні вакцини інактивованої, тобто не містять живий вірус грипу. Вони добре очищені й рідко викликають побічні реакції.

Антигенний склад вакцин щорічно оновлюється відповідно до рекомендацій ВОЗ, так як новий вірус грипу за своїми властивостями відрізняється від торішнього.

Які протипокази?

Протипоказання для проведення вакцинації  — тяжкі алергічні реакції на введення вакцин в минулому.  Дорослі, як правило, знають про наявність такої алергії і можуть повідомити про неї лікаря. Якщо пацієнт має алергічні захворювання, то перед вакцинацією слід отримати консультацію лікаря алерголога.

Вакцинацію слід відкласти в разі гострого респіраторного захворювання або інфекційного загострення хронічної патології, що супроводжується підвищенням температури тіла тощо.

Чи необхідна особлива підготовка до вакцинації від грипу?

Особливої ​​підготовки не потрібно, однак краще перевірити стан здоров’я перед вакцинацією: отримати кваліфіковану консультацію лікаря та здати загальний аналіз крові.

Небажані реакції після щеплень

Легке нездужання та підвищення температури тіла в день щеплення.

Легка припухлість і незначна болючість в місці ін’єкції, алергічні реакції.

Зазавичай ці реакції минають протягом 1-2 днів без специфічного лікування.

Які запобіжні заходи після вакцинації?

Місце введення вакцини бажано не мочити протягом доби.

Бути під медичним контролем протягом 3 діб після вакцинації.

 

Чи можна захворіти на грип після щеплення від грипу?

Вакцинація значно знижує ризик зараження грипом і в переважній більшошості випадків захворювання не наступає, але якщо навіть захворювання виникає, то грип протікає у легкій формі і не призводить до ускладнень. Слід зазначити, що до 5% людей в популяції після вакцинації вироблення антитіл може бути відсутнім або недостатнім, що в свою чергу не забезпечує повного захисту.

Консультує лікар-імунолог МЦ «Благомед» Яковенко Олег Костянтинович

Як вберегтися від захворювань серця та судин.

подбай про своє серце Основною причиною передчасної смерті серед населення України є хвороби серцево-судинної системи, особливо ішемічна хвороба серця (ІХС) та ішемічний інсульт. Смертність від цих хвороб є в кілька разів вищою ніж у країнах Європи та перевищує 60%.  Щорічно виявляється близько 2 млн. нових хворих з цією патологією, з них кожен другий — працездатного віку.   Виникнення і перебіг серцево-судинних захворювань часто проходить непомітно для самого пацієнта протягом тривалого часу і тісно пов’язані з наявністю факторів ризику, основними з яких є артеріальна гіпертензія, цукровий діабет, гіперхолестеринемія, ожиріння, тютюнопаління, низька фізична активність. Читати далі…

Спека або кондиціонер що: небезпечніше?

кондинционериСпекотна погода влітку стає нормою навіть для не  спекотних кліматичних поясів нашої  батьківщини. Ще 15- 20 років тому, волиняни і гадки не мали про те, що  на присадибних ділянках можна буде вирощувати такі нетипові культури для нашого краю, як баклажани, дині та кавуни, а кондиціонер стане предметом необхідності, а не розкоші. З моменту появи кондиціонера, дискусії про його користь не вщухають. Одні кажуть, що це незамінна річ, інші ж, що він веде до переохолодження, а це в свою чергу провокує виникнення різних простудних та інколи інфекційних  захворювань . Читати далі…

АКЦІЯ ! Обстежся у відпустку . Акція діє з 01.06.- 31.08.2013 р

Обстежся у відпустку 2013

У вартість медичного обстеження входить :

— консультація сімейного лікаря

-УЗД органів черевної порожнини та нирок

-Електрокардіограма

Вимірювання артеріального тиску пульсу

Вимірювання ваги, зросту, визначення індексу маси тіла

Загальний аналіз крові

Загальний аналіз сечі

Глюкоза крові

Загальний холестерин

За умови придбання пакету «Обстежся у відпустку» консультація педіатра 40 грн.

Попередній запис на обстеження

 

Ознайомтесь з нашим прайсом


Пакетні послуги
Пресотерапія (10 процедур без вартості консультації фізіотерапевта) 600
«Урографія» ІІ етап 460
«Галотерапія» 14 сеансів (для дорослих) 350
«Галотерапія» 14 сеансів (для дітей віком від 7 до 17 років включно) 210
«Галотерапія» 14 сеансів (для дітей молодше 7 років при умові перебування з дитиною одного із батьків) 280
Лазеротерапія (8 процедур з вартістю консультації фізіотерапевта) 240
Магнітотерапія (10 процедура з вартістю консультації фізіотерапевта) 300
Ультразвукова терапія (8 процедур з вартістю консультації фізіотерапевта та без вартості ліків) 240
Електрофорез (8 процедур з вартістю консультації фізіотерапевта та без вартості ліків) 320
Діадинамотерапія (8 процедур з вартістю консультації фізіотерапевта) 240
Інтерференцтерапія (ампліпульс) (8 процедур з вартістю консультації фізіотерапевта) 240
Небулайзерна (інгаляційна) терапія (10 процедур без вартості ліків та консультації фізіотерапевта) 100
Тубус-УФО (5 процедур без вартості консультації фізіотерапевта) 100
Промивання носа методом переміщення рідин «Кукушка» (5 процедур) 250
Оформлення в дитячий садок 350
Оформлення в школу (після садочку) 250
Оформлення в школу 400
Майбутній студент 350
Консультації лікарів для дітей
Консультація педіатра (40 хвилин первинного прийому) 160
Консультація алерголога дитячого 160
Консультація дерматовенеролога дитячого 160
Консультація невролога дитячого 160
Консультація гастроентеролога дитячого 160
Консультація ортопеда-травматолога дитячого 160
Консультація психолога дитячого 160
Консультація інфекціоніста дитячого 160
Консультація кардіоревматолога дитячого 160
Консультація пульмонолога дитячого 160
Консультація отоларинголога дитячого 210
Консультація ендокринолога дитячого 160
Консультація хірурга 160
Консультація логопеда 160
Консультації лікарів для дорослих
Консультація сімейного лікаря (40 хвилин первинного прийому) 160
Консультація терапевта 160
Консультація кардіолога 160
Консультація невролога 160
Консультація ендокринолога 160
Консультація гастроентеролога 160
Консультація алерголога 160
Консультація пульмонолога 160
Консультація гематолога 160
Консультація онколога 160
Консультація інфекціоніста 160
Консультація психолога (1 година первинного прийому) 160
Консультація судинного хірурга 160
Консультація ревматолога 160
Консультація акушера — гінеколога 160
Консультація проктолога 210
Консультація уролога 210
Консультація отоларинголога 210
Консультація отоларинголога — фоніатра 210
Консультація мамолога 160
Консультація ортопеда — травматолога 160
Контрольний (повторний) огляд
Контрольна (повторна) консультація лікаря ( в межах 1 місяця) 135
Контрольна (повторна) консультація дитячого лікаря ( в межах 1 місяця) 135
Додаткові консультації
Додаткова консультація лікаря після обстеження ( тривалістю до 15 хв.) 80
Додаткова консультація дитячого лікаря після обстеження ( тривалістю до 15 хв.) 80
Консультація вдома
Консультативний виїзд лікаря до дому в межах м.Луцька (без вартості маніпуляцій) 350
Виклик сестри медичної до дому в межах м.Луцька (в т.ч. патронаж)(без вартості маніпуляцій) 100
Отоларингологія
Консультація отоларинголога 210
Консультація отоларинголога з ендоскопією 260
Консультація отоларинголога — фоніатра 210
Промивання зовнішнього слухового ходу 75
Введення турунди з ліками (змащування) в зовнішній слуховий хід 30
Промивання атіка без анестезії 180
Ендотимпанальне нагнітання ліків (без вартості ліків) 50
Продування слухових труб за методом Політцера 50
Аудіометричне обстеження 100
Промивання носа методом переміщення рідин «Кукушка» 70
Хімічна коагуляція судин в зоні Кіссельбаха 130
Промивання верхньощелепового синуса (без вартості ліків) 50
Промивання лакун мигдаликів шприцом (без вартості ліків) 60
Комплексна терапія апаратом «Тонзиллор» (промивання та фонофорез, без вартості ліків) 80
Змащування глотки лікарськими засобами (без вартості ліків) 50
Хімічна коагуляція слизової задньої стінкм глотки 60
Введення (інсталяція) ліків в гортань (без вартості ліків) 75
Передня тампонада носа 50
Задня тампонада носа 200
Мале хірургічне втручання 300
Видалення стороннього тіла гортаноглотки 200
Видалення стороннього тіла зовнішнього слухового ходу, порожнини носа, ротоглотки 150
Фонопедична реабілітація голосу 150
Фонопедична реабілітація голосу (повторна ) 75
Біопсія з гістологічним дослідженням 100
Забір мазка 25
Ендоскопія ЛОР — органів
Ендоскопічне дослідження порожнини носа та носоглотки (без вартості ліків та алергічної проби на анестетик) 160
Ендоскопічне дослідження гортаноглотки та гортані 160
Ендоскопічне дослідження слухового ходу та барабанної перетинки (отоскопія) 160
Комплексне ендоскопічне дослідження порожнини носа, гортаноглотки, гортані та отоскопія 380
Гінекологія
Консультація гінеколога 160
Огляд гінекологічний 80
Розгорнута відеокольпоскопія 150
Огляд гінекологічний з кольпоскопією 200
Огляд вагітної 110
Діатермокоагуляція шийки матки з анестезією 180
Хімічна коагуляція шийки матки солковагіном 300
Введення внутрішньоматкового контрацептиву Мірена (без вартості ВМК) 350
Вилучення внутрішньоматкового контрацептиву 120
Вилучення внутрішньоматкового контрацептиву (ускладенене) 180
Біопсія шийки матки з гістологічним дослідженням (конхотомом) 100
Біопсія шийки матки апаратом «Сургітрон» з гістологічним дослідженням 180
Видалення папілом зовнішніх статевих органів електро-хірургічним методом апаратом «Надія» з анестезією (до 10 елементів) 200
Роздільне діагностичне вишкрібання цервікального каналу та порожнини матки (з анестезією та гістологічним дослідженням) 720
Видалення поліпу цервікального каналу без діагностичного вишкрібання порожнини матки (з анестезією та гістологічним дослідженням) 360
Мале хірургічне втручання 300
Лікування патології шийки матки високочастотним радіохвильовим методом апаратом «Сургітрон» 600
Видалення папілом зовнішніх статевих органів з анестезією та гістологічним дослідженням (до 5 елементів) радіохвильовим методом апаратом «Сургітрон» 450
Видалення папілом зовнішніх статевих органів з анестезією та гістологічним дослідженням (від 5 елементів) радіохвильовим методом апаратом «Сургітрон» 600
Забір вагінальних мазків 25
Урологія
Консультація уролога 210
Масаж простати 70
Взяття мазка (без вартості лабораторного дослідження) 25
Видалення кондилом статевих органів електро-хірургічним методом апаратом «Надія» з анестезією (до 10 елементів) 200
Видалення кондилом статевих органів з анестезією та гістологічним дослідженням (до 5 елементів) радіохвильовим методом апаратом «Сургітрон» 450
Видалення кондилом статевих органів з анестезією та гістологічним дослідженням (від 5 елементів) радіохвильовим методом апаратом «Сургітрон» 600
Біопсія з гістологічним дослідженням 100
Дерматологіякосметологіясудинна хірургія
Консультація дерматовенеролога (косметолога) 160
Видалення папілом (до 10 елементів) методом діатермокоагуляції (без вартості гістологічного дослідження) 300
Видалення папілом з анестезією та гістологічним дослідженням (до 5 елементів) радіохвильовим методом апаратом «Сургітрон» (без алергічної проби на анестетик) 450
Видалення папілом з анестезією та гістологічним дослідженням (від 10 елементів) радіохвильовим методом апаратом «Сургітрон» (без алергічної проби на анестетик) 600
Видалення папілом підвищеної складності з анастезією та гістологічним дослідженням радіохвильовим методом апаратом «Сургітрон» (без алергічної проби на анестетик) 1000
Дерматоскопія новоутворень шкірних покривів та слизових 100
Консультація судинного хірурга 160
Проктологія
Консультація проктолога 210
Ректороманоскопія 150
Аноскопія 50
Склеротерапія геморою (1 гемороїдальний вузол, без вартості ліків для склеротерапії) 130
Накладання латексного кільця (1 гемороїдальний вузол, без вартості розхідних матеріалів) 500
Видалення перианальних кондилом (до 10 елементів) електро-хірургічним методом апаратом «Надія» з анестезією (до 10 елементів) 200
Мале хірургічне втручання 300
Біопсія з гістологічним дослідженням 100
Ортопедія
Консультація ортопеда-травматолога 160
Внутрішньосуглобова ін’єкція (без вартості ліків та алергопроби на анестетик) 100
Паравертебральна блокада (без вартості ліків та алергопроби на анестетик) 100
Блокада м’яких тканин 100
Накладення гіпсових пов’язок (без вартості матеріалів) 100
Корекція гіпсових пов’язок 60
Зняття гіпсових пов’язок 50
Накладання SСOTCH пов’язки (без вартості матеріалів) 200
Зняття SCOTH пов`язки 200
Мамологія
Консультація мамолога 160
Пункція молочної залози (без вартості алергічної проби на анестетик та цитологічного дослідження, без УЗД контролю) 100
Відеоендоскопія шлунково-кишкового тракту
Відеофіброезофагогастродуоденоскопія (ФЕГДС) 380
Відеофіброезофагогастродуоденоскопія (ФЕГДС контроль протягом 6 місяців ) 300
Відеофіброезофагогастродуоденоскопія (ФЕГДС після 14.00) 300
Відеофіброколоноскопія 480
Відеофіброректосигмоїдоскопія 460
Біопсія з гістологічним дослідженням 100
Експрес діагностика хелікобактерної інфекції
Діагностика H.pylory (дихальний тест ХЕЛІК) (1пацієнт) 190
Діагностика H.pylory (біоптат тест — система ХЕЛПІЛ) 70
Рентгенологічна діагностика
Рентгенографія органів грудної клітки дитині до року 220
Рентгенографія органів грудної клітки в прямій проекції 220
Рентгенографія органів грудної клітки в боковій проекції 220
Рентгенографія органів грудної клітки в двох проекціях 250
Рентгенографія органів черевної порожнини в прямій проекції 220
Рентгенографія грудини в боковій проекції 220
Рентгенографія шийного відділу хребта в двох проекціях 250
Рентгенографія шийного відділу хребта з функціональними пробами в боковй проекції 250
Рентгенографія грудного відділу хребта в двох проекціях 250
Рентгенографія поперекового відділу хребта в двох проекціях 250
Рентгенографія поперекового відділу хребта з функціональними пробами в боковій проекції 250
Рентгенографія крижового відділу хребта в двох проекціях 250
Рентгенографія куприка в двох проекціях 250
Рентгенографія крижово- клубових з’єднань 220
Рентгенографія кісток тазу в прямій проекції 220
Рентгенографія турецького сідла в боковій проекції 220
Рентгенографія кульшових суглобів дитині до року 220
Рентгенографія кульшового суглобу в одній проекції 220
Рентгенографія обох кульшових суглобів в прямій проекції 220
Рентгенографія кісток лицьового черепу (в т.ч. верхньо-щелепних синусів) в одній проекції 220
Рентгенографія черепу в двох проекціях 250
Рентгенографія ключиці в прямій проекції 220
Ренгенографія плечового суглобу в прямій проекції 220
Ренгенографія плечового суглобу в двох проекціях 250
Ренгенографія двох плечових суглобів в прямій проекції 250
Рентгенографія плечової кістки в двох проекціях 250
Рентгенографія ліктьового суглобу в двох проекціях 250
Рентгенографія кісток передпліччя в двох проекціях 250
Ренгенографія променево-зап`ясткового суглобу в двох проекціях 250
Рентгенографія кісток кисті в двох проекціях 250
Рентгенографія кісток 2-х кистей в прямій проекції 220
Рентгенографія стегнової кістки в 2-х проекціях 250
Рентгенографія колінного суглобу в 2-х проекціях 250
Рентгенографія обох колінних суглобів з навантаженням в 2-х проекціях 270
Рентгенографія кісток гомілки в 2-х проекціях 270
Ретгенографія гомілково-ступневого суглобу в 2-х проекціях 250
Ретгенографія обох гомілково-ступневих суглобів в 2-х проекціях 270
Ретгенографія обох гомілково-ступневих суглобів в 2-х проекціях з навантаженням 290
Рентгенографія кісток ступні в двох проекціях 270
Рентгенографія обох стоп в боковій проекції з навантаженням (плоскостопість) 270
Рентгеногорафія стопи в прямій проекції 220
Мамографія
Мамографія двух молочних залоз в двох проекціях 200
Мамографія однієї молочної залози в двох проекціях 120
Ультразвукова діагностика
Нейросонографія дитині до року 140
УЗД щитоподібної залози 130
УЗД нирок 120
УЗД наднирників 120
УЗД сечового міхура 120
УЗД нирок та наднирників 140
УЗД нирок та сечового міхура 140
УЗД нирок, сечового міхура та простати 180
УЗД простати та сечового міхура (трансабдомінально) 140
УЗД простати та сім’яних міхурців (трансректально) 160
УЗД калитки 140
УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчевий міхур, підшлункова залоза, селезінка) 140
УЗД органів черевної порожнини та нирок (печінка,жовчний міхур,підшлункова залоза ,селезінка, нирки) 180
УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчевий міхур, підшлункова залоза, селезінка) з жовчогінним сніданком 170
УЗД лімфатичних вузлів (1 група) 120
УЗД лімфатичних вузлів (2 — х та більше груп) 160
УЗД вилочкової залози (тимусу) 140
УЗД м`яких тканин 120
УЗД слинних залоз 120
УЗД верхньощелепних синусів 120
УЗД плевральних синусів 120
УЗД органів малого тазу (трансабдомінально) 160
УЗД органів малого тазу (трансабдомінально)+ фолікулометрія 160
УЗД органів малого тазу (трансвагінально) 160
УЗД органів малого тазу (трансвагінально)+ фолікулометрія 160
УЗД-контроль Пакет «Фолікулометрія №4» 270
УЗД грудних (молочних) залоз 130
Дуплексне сканування екстракраніальних відділів брахіоцефальних судин 140
Дуплексне сканування ниркових артерій та магістральних судин черевної порожнини 140
Дуплексне сканування магістральних судин черевної порожнини 140
Дуплексне сканування артерій та вен верхніх кінцівок 160
Дуплексне сканування артерій та вен нижніх кінцівок 180
Дуплексне сканування артерій нижніх кінцівок 140
Дуплексне сканування вен нижніх кінцівок 140
УЗД гомілково-ступневого суглобу 120
УЗД гомілково-ступневих суглобів 140
УЗД променево-зап`ястного суглобу 120
УЗД променево-зап`ястних суглобів 140
УЗД ліктьового суглобу 120
УЗД ліктьових суглобів 140
УЗД плечового суглобу 120
УЗД плечових суглобів 140
УЗД колінного суглобу 120
УЗД колінних суглобів 160
УЗД кульшових суглобів (дітям до року) 170
УЗД контроль пункції молочної залози 50
УЗД контроль під час внутрішньосуглобової ін’єкції 50
УЗД контроль (протягом місяця) 100
Ультразвукова діагностика серця
Ехокардіографія з кольоровим доплер-картуванням 200
Ехокардіографія з кольоровим доплер-картуванням — діти до 2р. 220
Пренатальна ехокардіографія плоду з кольоровим доплер — картуванням 200 200
УЗД вагітних — пренатальна діагностика
УЗД вагітних 1-й триместр (до 11 тижнів) 160
УЗД вагітних 1-й триместр (11-14 тижнів) 160
УЗД вагітних 2-й триместр 180
УЗД вагітних 3-й триместр 180
Цервікометрія (трансвагінально) у вагітних 120
Функціональна діагностика
Велоергометрія 270
Пульсоксиметрія 20
Добовий моніторинг (холтер) артеріального тиску 200
Добовий моніторинг (холтер) ЕКГ 270
Нічний моніторинг (холтер) синдрому нічного апное 1280
Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) 60
Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) з фармакологічною пробою (Сальбутамол 200-400 мкг) 90
Реєстрація базової ЕКГ в 12 відведеннях 50
Реєстрація базової ЕКГ в 12 відведеннях з описом 80
Реєстрація електроенцефалограми (ЕЕГ) 150
Реографія (РЕГ) 70
Опис (розшифровка) ЕЕГ та РЕГ 100
Опис (розшифровка) ЕКГ 30
Визначення індексу Руф’є 30
Офтальмологія
Огляд очного дна та перевірка гостроти зору 100
Огляд очного дна та перевірка гостроти зору (не повний) 30
Фізіотерапія
Консультація фізіотерапевта 100
Пресотерапія (1 процедура ) 80
Штани та бахіли для пресотерапії 25
Лазеротерапія (1 процедура) 30
Магнітотерапія (1 процедура) 30
Ультразвукова терапія (1 процедура) 30
Електрофорез (1 процедура без вартості ліків) 40
Діадинамотерапія (1 процедура) 30
Інтерференцтерапія (ампліпульс) (1 процедура) 30
Комбінована терапія больового синдрому (ультразвук+ЧЕНС ) (1 процедура) 95
Небулайзерна (інгаляційна) терапія (1 процедура) 15
Тубус-УФО (1 процедура ) 25
«Галотерапія» (пацієнти старше 17 років) 30
«Галотерапія» (діти віком від 7 до 17 років включно) 15
«Галотерапія» (для дітей молодше 7 років , при умові перебування з дитиною одного із батьків) 20
Алергологічна діагностика (in vivo) та специфічна імунотерапія
Шкірний прик-тест з пилковими алергенами ( 1 алерген, без вартості тест-контролю, маніпуляції та консультації алерголога) 25
Шкірний прик-тест з побутовими мікст-алергенами ( 5 алергенів, без вартості тест-контролю, маніпуляції та консультації алерголога) 100
Шкірний прик-тест з епідермальними алергенами (1 алерген, без вартості тест-контролю, маніпуляції та консультації алерголога) 25
Шкірний прик-тест з ліками (антибіотики, анестетики) на визначення медикаментозної алергії ( 1 алерген без вартості тест-контролю та маніпуляції) 25
Шкірний прик-тест з пилковими мікст-алергенами (4 алергени, без вартості тест-контролю, маніпуляції та консультації алерголога) 80
Шкірний прик-тест контроль ( гістамін, розчинна рідина) 20
Пероральна специфічна імунотерапія (алерговакцинація) з побутовими алергенами ( 4 алергени стартового курсу, без вартості конс. алерголога) 850
Пероральна специфічна імунотерапія (алерговакцинація) з пилковими алергенами ( 5 алергенів стартового курсу, без вартості конс. алерголога) 850
Пероральна специфічна імунотерапія (алерговакцинація) з побутовими алергенами ( 4 алергени підтримуючого курсу) 420
Пероральна специфічна імунотерапія (алерговакцинація) з пилковими алергенами ( 5 алергенів підтримуючого курсу) 420
Додаткова консультація лікаря алерголога під час проведення алергологічної діагностики 75
Оцінка результату прик-тесту 35
Сестринські маніпуляції
Взяття венозної крові для дослідження 15
Вимірювання артеріального тиску та пульсу (при самозверненні) 15
Вимірювання росту, ваги та вирахування індексу маси тіла (при самозверненні) 15
Виконання ін`єкцій (без вартості медикаментів) 20
Внутрішньовенна крапельна інфузія (без вартості медикаментів та вартості ліжко-дня) 40
Постановка внутрішньовенного катетера (без вартості катетера) 20
Постановка мікроклізми (без вартості ліків) 20
Перевязка (без вартості перев`язувального матеріалу) 40
Вакцинація
Щеплення вакциною БУСТРИКС сусп.д/ін.1 доза шприц 0,5 мл/2 голки №1 вакцина д/проф.дифтерії,правця,кашлюка (вартість вакцини,маніпуляція, медичне спостереження без вартості консультації педіатра) 530
Щеплення вакциною Енджерикс-В (Engerix- B) сусп.д/ін.10 мкг 0,5 мл-д/дітей№10 д/проф.гепатиту (вартість вакцини,маніпуляція, медичне спостереження без вартості консультації педіатра) 145
Щеплення дорослого вакциною Енджерікс-В(сусп.. д/ін. 20 мкг 1мл д/дорослих №1вакцина д/проф..гепатиту), (вартість вакцини,маніпуляція, медичне спостереження без вартості консультації лікаря) 145
Щеплення вакциною ІНФАНРИКС ГЕКСА сусп.д/ін.шприц+ліоф.пор.д/ін. комбінована.д/профіл. дифтерії, правця, кашлюка, поліомієліту, гемофільної інф., гепатит В (вартість вакцини,маніпуляція, медичне спостереження без вартості консультації педіатра) 770
Щеплення вакциною ІНФАНРИКС ІПВ сусп.д/ін.0,5 мл-1 доза №1 д/проф.дифтерії,правця,кашлюка, поліомієліту (вартість вакцини,маніпуляція, медичне спостереження без вартості консультації педіатра) 610
Щеплення вакциною ІНФАНРИКС сусп.д/ін.1 доза-0,5 мл- шприц №1 д/проф.дифтерії,правця,кашлюка (вартість вакцини,маніпуляція, медичне спостереження без вартості консультації педіатра) 760
Щеплення вакциною ПЕНТАКСИМ ліофіл.пор.фл+сусп.д/п.ін.р-ну шприц 0,5 мл з голкою для проф. дифтерії, кашлюка, поліомієліту, правця, гемофільної інф. (вартість вакцини,маніпуляція, медичне спостереження без вартості консультації педіатра 475
Щеплення вакциною Пріорікс ліофіл. пор д/ін 1доза +р-к в шприц 2 голки №1 вакцина д/проф. кору, епідпаротиту, багряницї (краснухи) (вартість вакцини,маніпуляція, медичне спостереження без вартості консультації педіатра) 275
Щеплення дитини вакциною Ваксігрип(інакт.спліт-вакцина сусп./д/ін.. 0,5 имл-1 доза/шприц голкою для проф. грипу (вартість вакцини,маніпуляція, медичне спостереження без вартості консультації педіатра) 255
Щеплення дорослого вакциною Ваксігрип(інакт.спліт-вакцина сусп./д/ін.. 0,5 имл-1 доза/шприц голкою для проф. грипу (вартість вакцини,маніпуляція, медичне спостереження без вартості консультації лікаря) 255
Щеплення дитини вакциною Церварікс(сусп.. д/ін. 1 доза шприц 0,5 мл, №1 ) для проф. раку шийки матки , (вартість вакцини,маніпуляція, медичне спостереження без вартості консультації гінеколога підліткового) 710
Щеплення дорослого вакциною Церварікс(сусп.. д/ін. 1 доза шприц 0,5 мл, №1 ) для проф. раку шийки матки, (вартість вакцини,маніпуляція, медичне спостереження без вартості консультації гінеколога) 710
Щеплення вакциною Твінрикс сусп.д/ін. 1 доза/1мл, комбінована д/проф. гепатитів А та В (вартість вакцини, маніпуляція, медичне спостереження без вартості консультації лікаря) 525
Щеплення вакциною Превенар 13 сусп. д/ін. 1 доз./0.5мл N1 шприц , д/проф. пневмококових інф. (вартість вакцини, маніпуляція, медичне спостереження без вартості консультації педіатра) 1800
Щеплення вакциною Хіберікс , сусп. д/ін. 1 доз./0.5мл N1 шприц, д/проф. Hemophilus influenzae B (вартість вакцини, маніпуляція, медичне спостереження без вартості консультації педіатра) 290
Щеплення вакциною ВАРІЛРИКС™ д/проф. вітряної віспи жива атенуйована (вартість вакцини, маніпуляція, медичне спостереження без вартості консультації педіатра) 515
Масаж, лікувальна фізкультура, фізична реабілітацію
Лікувальний масаж (1 одиниця) — 15 хв. 50
Лікувальний масаж голови (1 од.) — 15 хв. 50
Лікувальний масаж шийно-комірцевої зони (1,5 од) — 25 хв. 80
Лікувальний масаж верхньої кінцівки (2 од.) — 30 хв. 100
Лікувальний масаж нижньої кінцівки(2 од.) — 30 хв. 100
Лікувальний масаж попереково-крижової та грудної зони спини (2 од.) — 30 хв. 100
Лікувальний масаж ділянки грудної клітки (2,5 од.) — 40 хв. 125
Лікувальний масаж шийно-грудної та попереково-крижової зони спини (3,5 од.) — 50 хв. 175
Лікувальний загальний масаж (у дітей грудного та ясельного віку)-(3 од.)- 45 хв. 150
Корегуючий масаж (дітям з особливими потребами — 1,5 год) 300
Масаж (остеопатичне лікування — 1 год.) 300
ЛФК (1 година) 100
Реабілітація хворих з руховими порушеннями (1 година з виїздом додому) 200
Накладання кінезіотейп (1 сегмент) 10
ЗАХИСТИ СІМ’Ю ВІД ГРИПУ

Що таке грип?

Грип — важке інфекційне вірусне захворювання, що вражає верхні і нижні дихальні шляхи і протікає з вираженими загальними симптомами — високою температурою, головним болем, болем у м’язах, слабкістю, інтоксикацією. Майже щорічно грип викликає епідемії з великою кількістю ускладнень.

Небезпечний не сам грип, а його ускладнення. При наявності у хворого хронічної патології серцево-судинної системи, печінки, нирок вірус грипу здатний викликати їх загострення. Грізним ускладненням грипу є гостра пневмонія, яка супроводжується набряком легенів. Можуть виникнути такі ускладнення, як отит, що приводить до втрати слуху, в деяких випадках — енцефаліт, вірусні і бактеріальні інфекції.

Доцільність щеплення від грипу. Чи необхідна взагалі вакцинація?

Поширення вірусу грипу відбувається повітряно-крапельним шляхом. Навіть короткочасний контакт з людиною, хворим на грип, може привести до захворювання. Виключити всі можливі контакти, на жаль, неможливо. Але ми можемо захистити себе і наших близьких, створивши захисний титр антитіл від вірусу грипу. Для цього необхідна вакцинація.

Коли і як часто необхідно робити щеплення?

Вакцинацію слід проводити завчасно, до початку епідемії, оскільки максимальний захист від вірусу виникає тільки через два тижні з моменту введення вакцини.

Вакцинуватися необхідно щороку, так як імунітет від конкретного штаму вірусу грипу не довічний і зберігається лише протягом епідемічного сезону.

Оптимальним часом для проведення вакцинації проти грипу є період з вересня по грудень. Але якщо з якихось причин Ви не встигли цього зробити, то можна провести вакцинацію протягом всієї епідемії.

Які використовуються вакцини?

Сучасні протигрипозні вакцини інактивованої, тобто не містять живий вірус грипу. Вони добре очищені й рідко викликають побічні реакції.

Антигенний склад вакцин щорічно оновлюється відповідно до рекомендацій ВОЗ, так як новий вірус грипу за своїми властивостями відрізняється від торішнього.

Які протипокази?

Протипоказання для проведення вакцинації  — тяжкі алергічні реакції на введення вакцин в минулому.  Дорослі, як правило, знають про наявність такої алергії і можуть повідомити про неї лікаря. Якщо пацієнт має алергічні захворювання, то перед вакцинацією слід отримати консультацію лікаря алерголога.

Вакцинацію слід відкласти в разі гострого респіраторного захворювання або інфекційного загострення хронічної патології, що супроводжується підвищенням температури тіла тощо.

Чи необхідна особлива підготовка до вакцинації від грипу?

Особливої підготовки не потрібно, однак краще перевірити стан здоров’я перед вакцинацією: отримати кваліфіковану консультацію лікаря та здати загальний аналіз крові.

Небажані реакції після щеплень

Легке нездужання та підвищення температури тіла в день щеплення.

Легка припухлість і незначна болючість в місці ін’єкції, алергічні реакції.

Зазавичай ці реакції минають протягом 1-2 днів без специфічного лікування.

Які запобіжні заходи після вакцинації?

Місце введення вакцини бажано не мочити протягом доби.

Бути під медичним контролем протягом 3 діб після вакцинації.

Чи можна захворіти на грип після щеплення від грипу?

Вакцинація значно знижує ризик зараження грипом і в переважній більшошості випадків захворювання не наступає, але якщо навіть захворювання виникає, то грип протікає у легкій формі і не призводить до ускладнень. Слід зазначити, що до 5% людей в популяції після вакцинації вироблення антитіл може бути відсутнім або недостатнім, що в свою чергу не забезпечує повного захисту.

Медичний центр «Благомед» пропонує:

  • Консультація  кваліфікованих спеціалістів : педіатр , сімейний лікар, алерголог,імунолог та інфекціоніст
  • Лабораторна діагностика
  • Якісна вакцина проти грипу
  • Контроль після проведення щеплення

 

КИСНЕВИЙ КОКТЕЙЛЬ В ПОДАРУНОК

Програма лояльності. Сімейні пакети.
МЦ «Благомед» пропонує в рамках програми лояльності Центру Культури Здоров’я
                  обєднання накопичень сімям пацієнтів .
На одну дисконтну картку допускається обслуговування  4 осіб
         (батьки та їх діти,  чи по бажанню інші близькі родичі).
 Це надасть Вам змогу , при досягненні суми накопичення , по умовах програми лояльності
         Від 3000 грн  до 9999,99 грн. -…………………………………….5%
         Від 10000 грн. до 19999,99 грн -…………..………………….. 7%
         Від 20000 грн. ………………………………………………………………10 %,
ОТРИМУВАТИ ЗНИЖКИ
—         На пакетні пропозиції , комплекси фізпроцедур,  денний стаціонар від МЦ «Благомед» (крім акційних пропозицій)
—         Товари та послуги магазину «Органік Маркет» (крім товарів , на які розповсюджується програма державного регулювання цін та товари та послуги під час проведення акцій)
—         Абонементи на відвідування СпортЦентру
Для оформлення сімейного пакету  та отримання дисконтної картки Вам потрібно звернутися в Центр інформаційної підтримки  , що знаходиться на 1 поверсі в магазині «Органік Маркет» , та проінформувати про осіб , що будуть користувачами картки.
Якщо дисконтна картка у Вас вже є і Ви  бажаєте дооформити на неї своїх  близьких, повідомте про це адміністратора Медичного центру

З повагою Центр Інформаційної Підтримки ,  77-08-10 (Наталія)

Наш колектив

загальне фото

Для дітей
Педіатр Дерматолог дитячий Гастроентеролог дитячий
Отоларинголог дитячий Гінеколог дитячий (підліткового віку) Ортопед-травматолог дитячий
Ендокринолог дитячий Отоларинголог- фоніатр,сурдолог Алерголог дитячий
Невролог дитячий Інфенкціоніст дитячий Кардіоревматолог дитячий
Пульмонолог дитячий Офтальмолог дитячий Хірург дитячий
Логопед

 

Для дорослих
Сімейний лікар Мамолог — онколог Інфекціоніст Імунолог
Гематолог Ендокринолог Терапевт Отоларинголог
Хірург-судинний Акушер-гінеколог Уролог-сексопатолог Психолог
Проктолог Дерматовенеролог Пульмонолог Хірург
Кардіолог Невролог Алерголог Ортопед-травматолог
Гастроентеролог Отоларинголог-фоніатр Ревматолог Психолог
Логопед Офтальмолог дорослий

 

Діагностика
Лікар функціональної діагностики Лікар – фізіотерапевт Лікар ультразвукової діагностики

Лікар — ендоскопіст

Лікар — рентгенолог

 

Адміністрація

Масальова Наталія Володимирівна

Масальова Наталія Володимирівна
Директор ТзОВ «Тарас Волинь»

Назаревич Ольга Никифорівна

Назаревич Ольга Никифорівна
Медичний директор / Головний лікар МЦ «Благомед»

Шумчук-Юлія

Шумчук Юлія Сергіївна
Головна медсестра МЦ «Благомед»

Пуха О.Ф.

Пуха Олена Федорівна
Головний адміністратор МЦ «Благомед»

 

ЛІКАРІ

Для дітей

Педіатр

Олексюк Ольга Іванівна
Лікар – педіатр Гастроентеролог дитячий
Запорізький державний медичний університет, 2004 рік.
Стаж роботи: 11 років

Матюшенко

Матюшенко Олена Олексіївна
лікар – педіатр
лікар — алерголог дитячий
Львівський орден Дружби народів державний медичний інститут – 1995 р.
Стаж роботи: 20 років


Єднак Надія Борисівна
Лікар – педіатр Кардіоревматолог дитячий
Тернопільська державна медична академія ім. І.Я. Горбачевського , 2000 р.
Стаж роботи: 15 років

Інфекціоніст дитячий

Проценко Софія Володимирівна
Лікар -педіатр, Інфекціоніст дитячий
Тернопільський
державний медичний університет, 2007 рік.
Стаж роботи: 8 років

Невролог дитячий

Андрієвська Зоряна Тарасівна
Лікар — невролог дитячий
Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова, 2003 рік.
Стаж роботи: 12 років

Шуляк Світлана Іванівна
Лікар — невролог дитячий
Львівський Ордена дружби народів державний медичний інститут
Стаж роботи: 21 років

Отоларинголог дитячий/дорослий Фоніатр Сурдолог

Лаврик Зоряна Василівна
Лікар — отоларинголог, фоніатр , сурдолог
Львівський державний медичний університет ім. Д.Галицького, 2003 рік.
Стаж роботи: 12 років

Грибок Майя Вікторівна
Лікар — отоларинголог
Львівський державний медичний університет ім. Д.Галицького, 2001 рік.
Стаж роботи: 14 років

Ковальчук Олена Олександрівна
Лікар — отоларинголог
Куйбишевський медичний інститут, 1981р
Стаж роботи: 35 років

Дерматолог дитячий/дорослий

Крісман Інна Миколаївна

Крісман Інна Миколаївна
Лікар – дерматовенеролог
Дніпропетровський ордена Трудового Червоного Прапора медичний інститут, 1992 рік.
Стаж роботи: 23 років

Костюкевич Ольга Клавдіївна
Лікар — дерматовенеролог
Буковинський державний медичний університет, 2010 рік
Стаж роботи: 6 років

Алерголог дитячий. Пульмонолог дитячий

Яковенко Тетяна Леонідівна
Лікар — алерголог дитячий, лікар- пульмонолог дитячий
Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова, 2003 рік.
Стаж роботи: 12 років

Матюшенко

Матюшенко Олена Олексіївна
лікар — алерголог дитячий
Львівський орден Дружби народів державний медичний інститут – 1995 р.
Стаж роботи: 20 років

Офтальмолог дитячий

Мах Інна Данилівна
Лікар — офтальмолог дитячий
Львівський державний медичний інститут
Стаж роботи: 27 років

Михайлуца Сергій Опанасович
Лікар – офтальмолог
Львівський ордена Дружби народів Державний медичний інститут ,1994 рік.
Стаж роботи: 21 років

Хірург дитячий

Сльозко Олександр Михайлович
Лікар — xірург дитячий
Тернопільский медичний інститут ім. І.Я. Горбачевського
Стаж роботи: 22 років

Психолог дитячий

Мазуренко Валентина Анатоліївна
Лікар — психолог дитячий
Волинський державний університет ім .Л.Українки
Стаж роботи: 14 років

Ендокринолог дитячий

Кудрик Ольга Василівна
Лікар – ендокринолог дитячий
Львівський національний медичний університет ім.Данила Галицького 2003
Стаж роботи: 12 років

Для дорослих

Кардіолог

Зубик Ростислав Ярославович
Лікар — кардіолог / голова Медичної ради
Член Європейської асоціації кардіологів, Асоціації аритмологів України, Української асоціації фахівців з серцевої недостатності.
Український державний медичний університет імені академіка О.О.Богомольця, 1994 р.
Стаж роботи: 21 років

Масікова Наталія Василівна
Лікар — кардіолог
Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я Горбачевського, 2010 р.
Стаж роботи: 5 років

Ревматолог

Костюк Оксана Володимирівна
Лікар – ревматолог
Львівський ордена Дружби народів державний медичний інститут , 1995 р
Стаж роботи: 20 років

Сімейний лікар

Ярмолюк Людмила Леонідівна
Лікар загальної практики-сімейний лікар.
Тернопільський державний медичний інститут, 1985 рік.
Стаж роботи: 30 років

Терапевт

Федорчук Олена Миколаївна
Лікар — терапевт
Тернопільська академія імені І.Я. Горбачевського , 1999 р.
Стаж роботи: 16 років

Алімов Юрій Вікторович

Алімов Юрій Вікторович
Лікар — лікар загальної практики сімейної медицини
Буковинська державна медична академія 1998 р.
Стаж роботи: 17 років

Пульмонолог

DSC_0491

Назаревич Ольга Никіфорівна
Лікар — пульмонолог
Тернопільська державна медична академія ім.І.Я. Горбачевського, 2003 рік.
Стаж роботи: 12 років

Гематолог

Овчарова Лариса Наумівна
Лікар — гематолог
Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова, 2003 рік.
Стаж роботи: 12 років

Невролог

БілецькаБілецька Ольга Володимирівна
Лікар — невролог
Тернопільська державна медична академія ім. І.Я Горбачевського 24 червня 2004 року
Стаж роботи: 11 років
Андрієвська Зоряна Тарасівна
Лікар — невролог
Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова, 2003 рік.
Стаж роботи: 12 років
Оранська Оксана Ярославівна
Лікар — невролог
Московська медична академія ім.Сеченова І.М.
Стаж роботи: 24 років

Гайволя Леся Степанівна
Лікар — невролог
Тернопільський державний медичний інститут, 1975 рік.
Стаж роботи: 40 років

Шнайдюк Марина Юріївна

Шнайдюк Марина Юріївна
Лікар — невролог
Тернопільський державний медичний університет ім.І.Я. Горбачевського, 2011
Стаж роботи: 5 років

Офтальмолог дорослий

Михайлуца Сергій Опанасович
Лікар – офтальмолог
Львівський ордена Дружби народів Державний медичний інститут ,1994 рік.
Стаж роботи: 21 років

Ендокринолог

Табачак Алла Федосіївна
Лікар — ендокринолог
Тернопільський державний медичний інститут, 1987 рік.
Стаж роботи: 28 років

Коренюк Людмила Гнатівна
Лікар — ендокринолог
Одеський медичний інститут імені М.І.Пирогова, 1991 рік.
Стаж роботи: 24 років

Редзій Тетяна Миколаївна
Лікар — ендокринолог
Тернопільський державний медичний інститут
Стаж роботи: 27 років

Інфекціоніст

Зінчук Оксана Іванівна
Лікар — інфекціоніст
Буковинська Державна медична академія
Стаж роботи: 15 років

Уролог

Ходан Андрій Андрійович
Лікар уролог
Львівський ордена Дружби народів Державний медичний інститут, 1995 рік.
Стаж роботи: 20 років
.

Психолог

Загорський Валерій Миколайович
Медичний психолог
Буковинська державна медична академія .

Логопед

Русінчук Тетяна Анатоліївна
Логопед
Подільський національний університет Ім.І.Огієнка
Стаж роботи: 5 років

Проктолог

Пастрик Леонід Вікторович
Лікар- проктолог, кандидат медичних наук. Асистент кафедри хірургії факультету післядипломної освіти Львівського Національного медичного університету імені Данила Галицького.
Львівський державний медичний інститут, 1984 рік.
Стаж роботи: 31 років

Недільський Володимир Любомирович
лікар- проктолог

Хірург

Строк Петро Павлович
Лікар судинний хірург
Львівський ордена дружби народів державний медичний інститут, 1996 рік.
Стаж роботи: 19 років

Травматолог

Наїдко Микола Ігорович
Лікар -травматолог
Київський медичний інститут, 1984 рік.
Стаж роботи: 31 років

Гастроентеролог

Варенья Зоя Іванівна
Лікар -гастроентеролог
Полтавський медичний стоматологічний інститут, лікарська справа, 1981 рік.
Стаж роботи: 34 років

Годлевська Оксана Степанівна
Лікар -гастроентеролог
Львівський державний медичний університет імені Данила Галицького, 2002 рік.
Стаж роботи: 13 років

Дзюбяк Оксана Василівна
Лікар — гастроентеролог
Тернопільський державний медичний університет ім.І.Я. Горбачевського , 2009
Стаж роботи: 6 років

Мамолог

Кулай Андрій Святославович
Лікар — Мамолог-онколог
Буковинська державна медична академія, 2001рік.
Стаж роботи: 14 років

Кучко Сергій Володимирович
Лікар – мамолог
Тернопільська державна медична академія ім. І.Я. Горбачевського – 2001 р.
Стаж роботи: 15 років

Дерматолог

Крісман Інна Миколаївна
Лікар — дерматовенеролог
Дніпропетровський ордена Трудового Червоного Прапора медичний інститут, 1992 рік.
Стаж роботи: 23 років

Костюкевич Ольга Клавдіївна
Лікар — дерматовенеролог
Буковинський державний медичний університет, 2010 рік
Стаж роботи: 6 років

Отоларинголог дорослий

Лаврик Зоряна Василівна
Лікар — отоларинголог, фоніатр , сурдолог
Львівський державний медичний університет ім. Д.Галицького, 2003 рік.
Стаж роботи: 12 років

Грибок Майя Вікторівна
Лікар — отоларинголог
Львівський державний медичний університет ім. Д.Галицького, 2001 рік.
Стаж роботи: 14 років

Ковальчук Олена Олександрівна
Лікар — отоларинголог
Куйбишевський медичний інститут, 1981р
Стаж роботи: 35 років

Гінеколог

Геліч Наталія Володимирівна
Лікар-акушер-гінеколог
Буковинська державна медична академія 2001 р.
Стаж роботи: 14 років

Трач Ірина Вікторівна
Лікар — акушер – гінеколог
Чернівецький медичний інститут, 1995 рік.
Стаж роботи: 20 років

Сидорук Алла Євгеніївна
Лікар — акушер – гінеколог
Буковинська державна медична академія
Стаж роботи: 15 років

Діагностика

Ультразвукова діагностика

Парейко Людмила Петрівна
Лікар з ультразвукової діагностики
Харківський державний медичний університет, 2005 рік.
Стаж роботи: 10 років

Лавринюк Володимир Євгенович
Лікар — кардіолог, лікар з ультразвукової діагностики (спеціалізація ЕхоКГ)
Доцент ВНУ, кандидат медичних наук. Луганський державний медичний університет, 1996 р.
Стаж роботи: 19 років

Берник

Берник Сергій Миколайович
Лікар з ультразвукової діагностики
Львівський національний медичний університет ім.Данила Галицького, 2008 р.
Стаж роботи: 7 років

Шимонович Інна Ростиславівна
Лікар з ультразвукової діагностики (спеціалізація ЕхоКГ)
Львівський державний медичний університет,1998 рік.
Стаж роботи: 17 років

Лавринюк Світлана Юріївна
Лікар з ультразвукової діагностики
Луганський державний медичний університет 1999 р/
Стаж роботи: 17 років

Ендоскопія

Сомов Ігор Євгенійович
Лікар — ендоскопіст
Луганський державний медичний університет, 2001 рік.
Стаж роботи: 14 років

Савчук Олег Ярославович
Лікар — ендоскопіст

Гаврилюк Роман Павлович
Лікар — ендоскопіст

Функціональна діагностика

Ощепкова Наталія Анатоліївна
Лікар з функціональної діагностики. Чернівецький державний медичний інститут, 1996 рік.
Стаж роботи: 19 років

Рентген

Видиборець Ігор Степанович
Лікар — рентгенолог
Львівський ордена дружби народів державний медичний інститут, 1993 рік.
Стаж роботи: 22 років

Лагода Людмила Макарівна
Лікар — рентгенолог
Буковинська державна медична академія, 1998 рік.
Стаж роботи: 17 років

Садовець Наталія Василівна
Лікар — рентгенолог
Львівський медчний університет, 1998 рік.
Стаж роботи: 18 років

Третевич Ольга Олександрівна

Третевич Ольга Олександрівна
Лікар — рентгенолог
Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького-2003р.
Стаж роботи: 13 років

Фізіотерапія

Фізіотерапевт

Порчук Галина Володимирівна
Лікар – фізіотерапевт
Чернівецький державний медичний інститут ,1996 рік.
Стаж роботи: 19 років

 

 

    МІСІЯ  МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ 
 
Надання якісної медичної, лікувально – профілактичної допомоги населенню згідно доказової медицини!  
Навчання населення культурі здоров’я з метою попередження, раннього виявлення та профілактики  ускладнень захворювань!  
• Навчання лікарів та обмін практичним досвідом з метою підвищення професійного рівня!
 
  Медичний центр «Благомед» – перший повноцінний приватний лікувально- профілактичний  заклад,  оснащений  сучасним та  високоточним обладнанням  для якісної діагностики хворих з різноманітною  патологією.

На базі даного медичного закладу  також створені денний стаціонар,  фізіотерапевтичний кабінет з новітньою апаратурою, кабінет алергологічної діагностики «in vivo» для лікування дітей та дорослих.

Спільна та професійна робота з медичним центром «Благомед» надає можливість  кожному лікарю отримувати  достовірні результати додаткових методів досліджень,  встановлювати точний діагноз та якісно лікувати своїх пацієнтів!

Допомога українським бійцям.

Для сайта

Контакти

адреса:

м.Луцьк, пр-т Волі, 17-А
«Медичний, оздоровчий центр Благомед» на Google Maps
«Медичний, оздоровчий центр Благомед» на Яндекс.Картах

телефон:

(0332) 77 08 09

(0332) 77 08 12

(050) 378 70 70

(050) 378 60 60

(067) 332 73 63

Графік роботи Благомед
Луцьк. Медичний центр "Благомед". Професійні лікарі та якісна діагностика.