Холтерівський моніторинг ЕКГ

холтер

Холтерівський моніторинг ЕКГ — це безперевний запис електрокардіограми протягом 24-48 годин. Широко застосовується для діагностики ішемічної хвороби серця, порушень ритму та провідності серця, а також оцінки ефективності лікування серцево-судинних захворювань.

Для проведення добового моніторингу використовують невеликий реєстратор (вагою 80 грам) , який пацієнт носить з собою ( на ремені через плече або на поясі). Інформація з реєстратора переноситься на комп’ютер для аналізу. Програма обробки даних забезпечує виявлення й аналіз усіх видів аритмій і нападів стенокардії.

Усім пацієнтам у разі холтерівського моніторингу видають щоденник, у якому пацієнт відзначає своє самопочуття,скарги, вид діяльності,фізичне навантаження,використання лікарських препаратів, час настання сну. Співставлення отриманих результатів добового моніторингу і даних із щоденника дозволяє виявити зв’язок між змінами на електрокардіограмі і видом діяльності, самопочуттям хворого, оцінити ефективність лікарських засобів, допомагає точніше будувати програми лікування таких хворих.
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad

Луцьк. Медичний центр "Благомед". Професійні лікарі та якісна діагностика.