Рентгендіагностика

рентген

Рентген-діагностичний кабінет у  медичному центрі «Благомед» обладнаний сучасною, потужною рентген-діагностичною системою  APELEM (виробник —  Франція).

Головна перевага рентгенівської діагностики в МЦ «Благомед»  —  низьке променеве навантаження за рахунок короткого часу експозиції (час знімку від 0,001 секунди), це важливо, особливо при обстеженні діток.

Друга перевага  — істотно краща  якість і чіткість рентген-зображення, завдяки цьому можна відстежити найдрібніші структурні зміни обстежуваних органів, що в свою чергу є запорукою правильної постановки  діагнозу.

У медичному центрі можна зробити знімки бронхо-легеневої  системи, опорно-рухового апарату, кісток черепа, носа, гайморових пазух.

Однак, незважаючи на досконалість рентген-діагностичної системи, заключне рішення і проголошення результату (встановлення діагнозу)  залишається за фахівцем. У медичному  центрі «Благомед» працюють  висококваліфіковані спеціалісти, з багаторічним позитивним досвідом роботи,  які  професійно використовують свої здібності  на благо здоров’я  кожного пацієнта.
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad

Луцьк. Медичний центр "Благомед". Професійні лікарі та якісна діагностика.