Сімейний лікар

сімейний лікар

В більшості випадків першим з пацієнтом у МЦ «Благомед» контактує – лікар загальної практики сімейної медицини (сімейний лікар) — це спеціаліст з вищою кваліфікаційною категорією та з великим досвідом роботи, який пройшов спеціалізовану багатопрофільну підготовку з надання первинної медичної допомоги членам родини будь-якого віку і статті.

Сімейний лікар розглядає клінічні проблеми пацієнта, як єдине ціле так і в контексті сім’ї і добре розуміє, що сім’я впливає на здоров’я пацієнта і здоров’я пацієнта відображається на його сім’ї.

Надаючи допомогу декільком поколінням пацієнтів із однієї сім’ї, лікар неминуче стає свідком внутрішніх проблем родини, тісно стикається з ними.

Відношення сім’ї до питань здоров’я її членів, впливи екологічних факторів, спорту, особливостей харчування, шкідливих звичок тощо – все це стає додатковою інформацією для встановлення діагнозу пацієнтам, а також допомагає застосовувати превентивні міри на ранньому етапі патологічних змін.

Сімейний лікар частіше за інших спеціалістів використовує раціональну як з медичної, так і з економічної точки зору обґрунтовану тактику діагностики та лікування. В лікувальній палітрі лікаря загальної практики сімейної медицини окрім сучасних медикаментозних лікувальних засобів представлені і фізіотерапевтичні методи лікування (магнітотерапія, електротерапія, лікувальні масажі і т.д.). При необхідності пацієнт має можливість пролікуватись в умовах денного стаціонару (або відпочити після лікувальних процедур) у комфортних затишних палатах.

Якщо у Вас виникає почуття безпорадності і Ви не знаєте до якого спеціаліста звернутись за консультацією, то в такому випадку варто звернутись до сімейного лікаря. Лікар кваліфіковано проведе обстеження, в межах своєї компетенції призначить лікування. А при виявленні серйозних патологій скерує до відповідних спеціалістів, тим самим допоможе пацієнту заощадити час, уникнути зайвих обстеженнь та зайвих лікувальних втручаннь.
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad

Луцьк. Медичний центр "Благомед". Професійні лікарі та якісна діагностика.