Без рубрики

Щеплення: за і проти.

Вакцинация на сайт к статьеСуперечки між прихильниками і противниками щеплень за своєю гостротою навряд чи поступляться голці, якою вони проводяться. Одні ссилаються на багаторічний досвід медиків усього світу і позитивні результати імунопрофілактики, інші – на одиничні важкі реакції після вакцинації. І з цим також важко не погодитися, адже діти в нас одні і найдорожчі! Все частіше батьки цікавляться якістю і безпечністю вакцин, авторитетом країн і компаній-виробників. Що дуже добре. Але поряд із цікавістю досить часто спостерігається повна недовіра до вакцинопрофілактики. За статисткою кожна третя українська пара відмовляється вакцинувати свою дитину. Для усвідомлення можливих ризиків прийняття батьками такого рішення лише варто пригадати якими зусиллями людству вдалося побороти численні епідемії, винайти засоби профілактики і виробити колективний імунітет до багатьох захворювань. Читати далі…

В МЦ «Благомед» веде прийом дитячий невролог

Веде прийом

Деякі міфи і факти про вакцинацію.

доктор и малыш сайтШановні мами і тата!

Я впевнений, що багато хто з Вас не раз ставив собі питання щодо необхідності дітям щеплень. На жаль, у нашій країні імунізація проводиться в умовах інформаційного вакууму значущих досягнень вакцинопрофілактики в історії людства. Приблизно 200 років тому англійський лікар Едвард Дженнер зробив щеплення дитині проти натуральної віспи. Ця подія стала поштовхом для розвитку вакцинопрофілактики. Застосування вакцин дозволили значною мірою скоротити інфекційну захворюваність у світі. У країнах, де було введено масове віспощеплення, захворюваність і смертність від натуральної віспи знизилася до мінімуму. Читати далі…

Відеофібробронхоскопія

бронхоскопіяПокази до бронхоскопії (лише за призначенням лікаря)

Діагностичні:

1. Підозра на пухлину бронхіального дерева:

  • Кровохаркання неясного генезу
  • Ro: дані
  • Невмотивований довготривалий кашель
  • Задуха неадекватна об’єму пошкодження
  • Різка зміна кількості харкотиння за короткий проміжок часу.
  • Плеврит неясної етіології. Читати далі…
КАРАЮЩИЙ МЕЧ АЛЛЕРГИИ.

анафилактический шок Б.М.Пухлик, профессор,президент Ассоциации аллергологов Украины.

Беспечное отношение к аллергическим заболеваниям (АЗ), как таким, при которых, «ну почешешься», «ну потечет из носа»,  весьма недальновидно. Вот некоторые данные: «Ежегодно астма и аллергический ринит приводят к более чем 100 миллионам пропущенных рабочих дней в Европе;  «Аллергии могут причинять неудобства и снижение успеваемости детей в школе»; «Ежегодно на лечение только аллергического ринита в Европе тратится несколько миллиардов евро». Читати далі…

«Ростемо здоровими» — програма для дітей від народження і до 3 років

ростемо здоровими

З початку 2014 року стартує нова програма «Ростемо здоровими».

Мета цієї програми — професійне медичне спостереження за дитиною від моменту народження і до 3 років, профілактика різних захворювань, вакцинація.

Згідно з Наказом МОЗ України від 20 березня 2008 року № 149 обов’язкові медичні профілактичні огляди дітей віком до 3 років проводяться з метою моніторингу стану їх здоров’я та здійснення ефективних заходів щодо охорони здоров’я та розвитку дітей цієї вікової групи шляхом : Читати далі…

Що таке КАШЕЛЬ?

3403

Кашель — це рефлекторний акт, спрямований на очищення дихальних шляхів від мокроти або сторонніх часток. Так як кашель є явищем рефлекторним, то причини його, так чи інакше, пов’язані не тільки із зовнішніми чинниками (інфекцією, алергією, пилом), але і внутрішніми (грижі міжхребцевих дисків, хронічний гастрит, захворювання щитовидної залози тощо). До найвідоміших з них належать:

хронічний і гострий ларингіт; ГРВІ; хронічний тонзиліт грижа міжхребцевого диска; чужорідне тіло гортані, бронхів; хронічний і гострий синусит (фронтит, гайморит, етмоїдит); алергія на пилок рослин; аденоидит (аденоїди); алергія на шерсть тварин; реакція на холодне повітря; реакція на пил, сухе повітря; алергія на харчові продукти та ін Читати далі…

ЗАХИСТИ СІМ’Ю ВІД ГРИПУ

Що таке грип?

Грип — важке інфекційне вірусне захворювання, що вражає верхні і нижні дихальні шляхи і протікає з вираженими загальними симптомами — високою температурою, головним болем, болем у м’язах, слабкістю, інтоксикацією. Майже щорічно грип викликає епідемії з великою кількістю ускладнень.

Небезпечний не сам грип, а його ускладнення. При наявності у хворого хронічної патології серцево-судинної системи, печінки, нирок вірус грипу здатний викликати їх загострення. Грізним ускладненням грипу є гостра пневмонія, яка супроводжується набряком легенів. Можуть виникнути такі ускладнення, як отит, що приводить до втрати слуху, в деяких випадках — енцефаліт, вірусні і бактеріальні інфекції.

Доцільність щеплення від грипу. Чи необхідна взагалі вакцинація?

Поширення вірусу грипу відбувається повітряно-крапельним шляхом. Навіть короткочасний контакт з людиною, хворим на грип, може привести до захворювання. Виключити всі можливі контакти, на жаль, неможливо. Але ми можемо захистити себе і наших близьких, створивши захисний титр антитіл від вірусу грипу. Для цього необхідна вакцинація.

Коли і як часто необхідно робити щеплення?

Вакцинацію слід проводити завчасно, до початку епідемії, оскільки максимальний захист від вірусу виникає тільки через два тижні з моменту введення вакцини.

Вакцинуватися необхідно щороку, так як імунітет від конкретного штаму вірусу грипу не довічний і зберігається лише протягом епідемічного сезону.

Оптимальним часом для проведення вакцинації проти грипу є період з вересня по грудень. Але якщо з якихось причин Ви не встигли цього зробити, то можна провести вакцинацію протягом всієї епідемії.

Які використовуються вакцини?

Сучасні протигрипозні вакцини інактивованої, тобто не містять живий вірус грипу. Вони добре очищені й рідко викликають побічні реакції.

Антигенний склад вакцин щорічно оновлюється відповідно до рекомендацій ВОЗ, так як новий вірус грипу за своїми властивостями відрізняється від торішнього.

Які протипокази?

Протипоказання для проведення вакцинації  — тяжкі алергічні реакції на введення вакцин в минулому.  Дорослі, як правило, знають про наявність такої алергії і можуть повідомити про неї лікаря. Якщо пацієнт має алергічні захворювання, то перед вакцинацією слід отримати консультацію лікаря алерголога.

Вакцинацію слід відкласти в разі гострого респіраторного захворювання або інфекційного загострення хронічної патології, що супроводжується підвищенням температури тіла тощо.

Чи необхідна особлива підготовка до вакцинації від грипу?

Особливої ​​підготовки не потрібно, однак краще перевірити стан здоров’я перед вакцинацією: отримати кваліфіковану консультацію лікаря та здати загальний аналіз крові.

Небажані реакції після щеплень

Легке нездужання та підвищення температури тіла в день щеплення.

Легка припухлість і незначна болючість в місці ін’єкції, алергічні реакції.

Зазавичай ці реакції минають протягом 1-2 днів без специфічного лікування.

Які запобіжні заходи після вакцинації?

Місце введення вакцини бажано не мочити протягом доби.

Бути під медичним контролем протягом 3 діб після вакцинації.

 

Чи можна захворіти на грип після щеплення від грипу?

Вакцинація значно знижує ризик зараження грипом і в переважній більшошості випадків захворювання не наступає, але якщо навіть захворювання виникає, то грип протікає у легкій формі і не призводить до ускладнень. Слід зазначити, що до 5% людей в популяції після вакцинації вироблення антитіл може бути відсутнім або недостатнім, що в свою чергу не забезпечує повного захисту.

Консультує лікар-імунолог МЦ «Благомед» Яковенко Олег Костянтинович

Як вберегтися від захворювань серця та судин.

подбай про своє серце Основною причиною передчасної смерті серед населення України є хвороби серцево-судинної системи, особливо ішемічна хвороба серця (ІХС) та ішемічний інсульт. Смертність від цих хвороб є в кілька разів вищою ніж у країнах Європи та перевищує 60%.  Щорічно виявляється близько 2 млн. нових хворих з цією патологією, з них кожен другий — працездатного віку.   Виникнення і перебіг серцево-судинних захворювань часто проходить непомітно для самого пацієнта протягом тривалого часу і тісно пов’язані з наявністю факторів ризику, основними з яких є артеріальна гіпертензія, цукровий діабет, гіперхолестеринемія, ожиріння, тютюнопаління, низька фізична активність. Читати далі…

Спека або кондиціонер що: небезпечніше?

кондинционериСпекотна погода влітку стає нормою навіть для не  спекотних кліматичних поясів нашої  батьківщини. Ще 15- 20 років тому, волиняни і гадки не мали про те, що  на присадибних ділянках можна буде вирощувати такі нетипові культури для нашого краю, як баклажани, дині та кавуни, а кондиціонер стане предметом необхідності, а не розкоші. З моменту появи кондиціонера, дискусії про його користь не вщухають. Одні кажуть, що це незамінна річ, інші ж, що він веде до переохолодження, а це в свою чергу провокує виникнення різних простудних та інколи інфекційних  захворювань . Читати далі…

АКЦІЯ ! Обстежся у відпустку . Акція діє з 01.06.- 31.08.2013 р

Обстежся у відпустку 2013

У вартість медичного обстеження входить :

— консультація сімейного лікаря

-УЗД органів черевної порожнини та нирок

-Електрокардіограма

Вимірювання артеріального тиску пульсу

Вимірювання ваги, зросту, визначення індексу маси тіла

Загальний аналіз крові

Загальний аналіз сечі

Глюкоза крові

Загальний холестерин

За умови придбання пакету «Обстежся у відпустку» консультація педіатра 40 грн.

Попередній запис на обстеження

 

Ознайомтесь з нашим прайсом
КОНСУЛЬТАЦІЇ СПЕЦІАЛІСТІВ:

Пакетні послуги
Загальні
Пресотерапія (10 процедур без вартості консультації фізіотерапевта) 1200
Галотерапія 14 сеансів (для дорослих) 400
УЗД-контроль Пакет «Фолікулометрія №4» 280
«Лазеротерапія» (8 процедур з вартістю консультації фізіотерапевта) 240
Магнітотерапія (10 процедур з вартістю консультації фізіотерапевта) 300
Ультразвукова терапія (8 процедур з вартістю консультації фізіотерапевта та без вартості ліків) 240
Електротерапія (8 процедура з вартістю консультації фізіотерапевта) 350
Небулайзерна (інгаляційна) терапія (10 процедур без вартості ліків та консультації фізіотерапевта) 200
Тубус-УФО (5 процедур без вартості консультації фізіотерапевта) 100
Промивання носа методом переміщення рідин «Кукушка» (5 процедур) 250
Лікувальний масаж (діти, 10 сеансів)
ЛФК (10 сеансів)
Реабілітація хворих з руховими порушеннями (10 сеансів)
Електрофорез (8 процедур з вартістю консультації фізіотерапевта) (без вартості ліків) 320
Діадинамотерапія (8 процедур з вартістю консультації фізіотерапевта) 350
Інтерференцтерапія (ампліпульс) (8 процедур з вартістю консультації фізіотерапевта) 350
Профогляди для довідок
Оформлення у дитячий садок 700
Оформлення у школу (після д/садочку) 500
Оформлення у школу (без д/садочку) 700
Майбутній студент 650
Консультації лікарів
Педіатрія
Консультація педіатра (40 хвилин первинного прийому) 240
Консультація алерголога дитячого 240
Консультація пульмонолога дитячого 240
Консультація дерматовенеролога дитячого 240
Консультація невролога дитячого 240
Консультація гастроентеролога дитячого 240
Консультація отоларинголога дитячого 240
Консультація ортопеда-травматолога дитячого 240
Консультація психолога дитячого 240
Консультація інфекціоніста дитячого 240
Консультація ендокринолога дитячого 240
Консультація хірурга дитячого 240
Консультація логопеда 240
Консультація офтальмолога дитячого 240
Консультація кардіоревматолога дитячого 300
Консультація ортопеда-травматолога (дитини до 1 року з УЗД кульшових суглобів) 280
Повторний огляд дитини (в межах 1 місяця)
Повторна консультація дитячого лікаря ( в межах 1 місяця) 200
Повторна консультація лікаря кардіоревматолога дитячого (в межах 1 місяця) 250
Повторна консультація лікаря отоларинголога дитячого (в межах 1 місяця) 240
Повторна консультація ортопеда-травматолога (дитини до 1 року з УЗД кульшових суглобів) 225
Терапія
Консультація сімейного лікаря (40 хвилин первинного прийому) 240
Консультація терапевта 240
Консультація ревматолога 240
Консультація кардіолога 240
Консультація невролога 240
Консультація ендокринолога 240
Консультація гастроентеролога 240
Консультація дерматовенеролога (косметолога) 240
Консультація пульмонолога 240
Консультація онколога 240
Консультація фізіотерапевта 180
Консультація інфекціоніста 240
Консультативне заключення (опис рентгенологічного знімка) лікаря-рентгенолога 120
Консультація психолога (1 година первинного прийому) 240
Консультація кардіолога 240
Консультація офтальмолога 240
Консультація нефролога 240
Консультація кардіолога вищої категорії 300
Консультація сімейного лікаря (40 хвилин первинного прийому) 240
Консультація провідного спеціаліста 300
Хірургія
Консультація хірурга 240
Консультація уролога 300
Консультація проктолога 300
Консультація ортопеда-травматолога 240
Консультація отоларинголога 280
Консультація акушер-гінеколога 240
Консультація мамолога 240
Консультація судинного хірурга 240
Консультація отоларинголога — фоніатра 280
Повторний огляд (в межах 1 місяця)
Повторна консультація лікаря (в межах 1 місяця) 200
Повторна консультація лікаря (в межах 1 місяця) 200
Повторна консультація уролога (в межах 1 місяця) 255
Повторна консультація проктолога (в межах 1 місяця) 255
Повторна консультація отоларинголога (в межах 1 місяця) 240
Повторна консультація отоларинголога — фоніатра (в межах 1 місяця) 240
Повторна консультація кардіолога вищої категорії (в межах 1 місяця) 250
Повторна консультація сімейного лікаря (в межах 1 місяця) 200
Повторна консультація провідного спеціаліста (в межах 1 місяця) 255
Консультації на дому
Консультативний виїзд лікаря в межах м.Луцька (без вартості маніпуляцій) 480
Виклик сестри медичної до дому в межах м.Луцька (в т.ч. патронаж)(без вартості маніпуляцій) 200
Консультативний виїзд лікаря з інструментальним оглядом в межах м.Луцька (без вартості маніпуляцій) 530
Консультативний виїзд лікаря кардіолога (без вартості маніпуляцій) 600
Додаткові консультації (протягом 15 хв.)
Додаткова консультація лікаря після обстеження 125
Додаткова консультація лікаря після обстеження 125
Додаткова консультація дитячого лікаря після обстеження 125
Додаткова консультація лікаря кардіолога вищої категорії після обстеження 150
Додаткова консультація кардіоревматолога дитячого (протягом 15 хв.) 150
Додаткова консультація лікаря отоларинголога дитячого (протягом 15 хв.) 140
Додаткова консультація уролога (протягом 15 хв.) 150
Додаткова консультація проктолога (протягом 15 хв.) 150
Додаткова консультація отоларинголога (протягом 15 хв.) 140
Додаткова консультація отоларинголога — фоніатра (протягом 15 хв.) 140
Додаткова консультація сімейного лікаря після обстеження 125
Додаткова консультація провідного спеціаліста (протягом 15 хв.) 150
Лікарські маніпуляції
Отоларингологія
Промивання зовнішнього слухового ходу 75
Введення турунди з ліками (змащування) в зовнішній слуховий хід 30
Хімічна коагуляція слизової задньої стінки глотки 60
Промивання атіка без анестезії 180
Біопсія з гістологічним дослідженням 150
Ендотимпанальне нагнітання ліків (без вартості ліків) 50
Продування слухових труб за методом Політцера 50
Видалення стороннього тіла зовнішнього слухового ходу, порожнини носа, ротоглотки 150
Хімічна коагуляція судин в зоні Кіссельбаха 130
Забір мазка 25
Передня тампонада носа 50
Задня тампонада носа 200
Промивання верхньощелепового синуса (без вартості ліків) 50
Промивання лакун мигдаликів шприцом (без вартості ліків) 80
Комплексна терапія апаратом «Тонзиллор» (промивання та фонофорез, без вартості ліків) 80
Змащування глотки лікарськими засобами (без вартості ліків) 60
Видалення стороннього тіла гортаноглотки 200
Введення (інсталяція) ліків в гортань (без вартості ліків) 75
Фонопедична реабілітація голосу 150
Мазок з зовнішнього слухового ходу на бакпосів+антибіотикограму (без вартості транспортного контейнеру та лабораторного обстеження) 25
Мазок з порожнини носа на бакпосів+антибіотикограму (без вартості транспортного контейнеру та лабораторного обстеження) 25
Мазок з стінок зіву на бакпосів+антибіотикограму (без вартості транспортного контейнеру та лабораторного обстеження) 25
Мазок з порожнини носа та стінок зіву на дифтерію (без вартості транспортного контейнеру та лабораторного обстеження) 25
Огляд отоларинголога зі скринінговою аудіограмою 140
Фонопедична реабілітація голосу (повторна) 75
Аудіометричне обстеження 120
Туалет вуха 30
Гінекологія
Огляд гінекологічний з кольпоскопією 240
Огляд вагітної 120
Розгорнута відеокольпоскопія 180
Діатермокоагуляція шийки матки з анестезією 200
Хіміічна коагуляція шийки матки солковагіном 300
Введення внутрішньоматкового контрацептиву (без вартості ВМК) 350
Вилучення внутрішньоматкового контрацептиву 300
Вилучення внутрішньоматкового контрацептиву (ускладенене) 500
Видалення папілом зовнішніх статевих органів електро-хірургічним методом апаратом «Надія» з анестезією (до 10 елементів) 300
Огляд гінекологічний 120
Забір вагінальних мазків 30
Лікування патології шийки матки апаратом «Сургітрон» 1000
Видалення папілом/поліпів з анастезією та гістологічним дослідженням радіохвильовим методом апаратом «Сургітрон» 800
Видалення папілом підвищеної складності з анастезією та гістологічним дослідженням радіохвильовим методом апаратом «Сургітрон» (без алергічної проби на анестетик) 1200
Лікування патології шийки матки апаратом «Сургітрон» (середньої важкості) 1400
Лікування патології шийки матки апаратом «Сургітрон» (ускладнене) 1700
Відеокольпоскопія з біопсією та гістологією (1 елемент) 400
Відеокольпоскопія з біопсією та гістологією (додатковий елемент) 50
Роздільне діагностичне вишкрібання цервікального каналу (з анестезією та гістологією) 600
Роздільне діагностичне вишкрібання порожнини матки (з анестезією та гістологією) 1500
Урологія
Масаж простати 100
Взяття мазка (без вартості лабораторного дослідження) 30
Видалення кондилом статевих органів апаратом «Надія» з анестезією (до 10 елементів) 500
Видалення кондилом статевих органів з анестезією та гістологічним дослідженням до 10 елементів апаратом «Сургітрон» 800
Біопсія з гістологічним дослідженням 150
Дерматологіякосметологіясудинна хірургія
Видалення папілом (до 10 елементів) методом діатермокоагуляції (без вартості гістологічного дослідження) 500
Дерматоскопія новоутворень шкірних покривів та слизових 100
Видалення папілом з анестезією та гістологічним дослідженням (до 5 елементів) радіохвильовим методом апаратом «Сургітрон» (без алергічної проби на анестетик) 800
Видалення папілом з анестезією та гістологічним дослідженням (від 5 елементів) радіохвильовим методом апаратом «Сургітрон» (без алергічної проби на анестетик) 1000
Видалення папілом підвищеної складності з анастезією та гістологічним дослідженням радіохвильовим методом апаратом «Сургітрон» (без алергічної проби на анестетик) 1500
Дерматологічна маніпуляція 50
Огляд шкірних покривів у світлі лампи Вуда 50
Проктологія
Біопсія з гістологічним дослідженням 150
Склеротерапія геморою (1 гемороїдальний вузол, без вартості ліків для склеротерапії) 130
Накладання латексного кільця (1 гемороїдальний вузол, без вартості розхідних матеріалів) 500
Видалення періанальних кондилом (до 10 елементів) електро-хірургічним методом апаратом «Надія» з анестезією (до 10 елементів) 500
Ректороманоскопія 200
Аноскопія 100
Ортопедія
Внутрішньо-суглобова ін’єкція (без вартості ліків та алергопроби на анестетик) 100
Паравертебральна блокада (без вартості ліків та алергопроби на анестетик 100
Блокада м’яких тканин 100
Накладення гіпсових пов’язок (без вартості матеріалів) 100
Корекція гіпсових пов’язок 60
Зняття гіпсових пов’язок 50
Накладання SСOTCH пов’язки (без вартості матеріалів) 200
Зняття SCOTH пов`язки 200
Внутрішньо-суглобова ін’єкція підвищеної складності (без вартості ліків) 300
Процедура плазмоліфтингу 800
Процедура плазмоліфтингу з контролем УЗД 900
Хірургія
Біопсія з гістологічним дослідженням 150
Післяопераційна консультація хірурга з перев’язкою 150
Первинний огляд хірурга з перев’язкою 300
Повторний огляд хірурга з перев’язкою 250
Мамологія
Пункція молочної залози з цитологічним дослідженням (без УЗД контроля) 150
Забір біологічного матеріалу (з цитологічним дослідженням) 100
Офтальмологія
Огляд очного дна та перевірка гостроти зору 120
Огляд очного дна та перевірка гостроти зору (не повна) 50
Неврологія
Процедура плазмоліфтингу 800
Діагностика
Ендоскопія ЛОР — органів
Ендоскопічне дослідження порожнини носа та носоглотки (без вартості ліків та алергічної проби на анестетик) 180
Ендоскопічне дослідження гортаноглотки та гортані 180
Ендоскопічне дослідження слухового ходу та барабанної перетинки (отоскопія) 180
Комплексне ендоскопічне дослідження порожнини носа, гортаноглотки, гортані та отоскопія 400
Відеоендоскопія шлунково-кишкового тракту
Відеофіброезофагогастродуоденоскопія (ФЕГДС, дорослі) 450
Відеофіброколоноскопія 600
Відеофіброректосигмоїдоскопія 480
Біопсія з гістологічним дослідженням 150
Відеофіброезофагогастродуоденоскопія (ФЕГДС, дорослі) 450
Відеофіброколоноскопія 600
Біопсія з гістологічним дослідженням 150
Взяття біопсії (одноразовим інструментом дермо-панч ,без вартості гістологічного дослідження) 100
Відеофіброезофагогастродуоденоскопія (контроль протягом 6 місяців) 320
Відеофіброезофагогастродуоденоскопія (після 14.00) 360
Відеофіброезофагогастродуоденоскопія (після 14.00) 360
Відеофіброезофагогастродуоденоскопія під наркозом 1600
Відеофіброезофагогастродуоденоскопія під наркозом 1600
Відеофіброколоноскопія під наркозом 1800
Відеофіброколоноскопія під наркозом 1800
Експрес діагностика хелікобактерної інфекції
Діагностика H.pylory (дихальний тест ХЕЛІК) (1пацієнт) 200
Діагностика H.pylory (біоптат тест — система ХЕЛПІЛ) 100
Рентгенологічна діагностика
Рентгенографія органів грудної клітки дитині до року (без опису знімка) 180
Рентгенографія органів грудної клітки в прямій проекції (без опису знімка) 180
Рентгенографія органів грудної клітки в боковій проекції (без опису знімка) 180
Рентгенографія органів грудної клітки в двох проекціях (без опису знімка) 210
Рентгенографія органів черевної порожнини в прямій проекції (без вартості барієвого контрасту та опису знімка) 180
Рентгенографія грудини в боковій проекції (без опису знімка) 180
Рентгенографія шийного відділу хребта в двох проекціях (без опису знімка) 210
Рентгенографія грудного відділу хребта в двох проекціях (без опису знімка) 210
Рентгенографія крижового відділу хребта в двох проекціях (без опису знімка) 210
Рентгенографія поперекового відділу хребта в двох проекціях (без опису знімка) 210
Рентгенографія кульшових суглобів дитині до року (без опису знімка) 180
Рентгенографія кульшового суглобу в одній проекції (без опису знімка) 180
Рентгенографія кісток лицьового черепу (в т.ч. верхньо-щелепних синусів) в одній проекції (без опису знімка) 180
Рентгенографія черепу в двох проекціях (без опису знімка) 210
Рентгенографія кісток основи черепа (без опису знімка) 180
Рентгенографія скроневих кісток по Шуллєру (без опису знімка) 180
Рентгенографія ключиці в прямій проекції (без опису знімка) 180
Рентгенографія двох ключиць в прямій проекції (без опису знімка) 210
Ренгенографія плечового суглобу в прямій проекції (без опису знімка) 180
Ренгенографія двох плечових суглобів в прямій проекції (без опису знімка) 210
Рентгенографія плечової кістки в двох проекціях (без опису знімка) 210
Рентгенографія ліктьового суглобу в двох проекціях (без опису знімка) 210
Рентгенографія кісток передпліччя в двох проекціях (без опису знімка) 210
Ренгенографія променево-зап`ясткового суглобу в двох проекціях (без опису знімка) 210
Рентгенографія кісток кисті в двох проекціях (без опису знімка) 210
Рентгенографія кісток 2-х кистей в прямій проекції (без опису знімка) 180
Рентгенографія стегнової кістки в 2-х проекціях (без опису знімка) 210
Рентгенографія колінного суглобу в 2-х проекціях (без опису знімка) 210
Рентгенографія кісток гомілки в 2-х проекціях (без опису знімка) 210
Ретгенографія гомілково-ступневого суглобу в 2-х проекціях (без опису знімка) 210
Рентгенографія кісток ступні в двох проекціях (без опису знімка) 210
Оглядова та екскреторна урографія (без вартості контрасту та опису знімка)) 240
Екскреторна урографія ( 2 знімки без вартості контрасту та без опису знімка) 240
Екскреторна урографія додатковий рентгенологічний знімок (без опису знімка) 120
Рентгенографія шийного відділу хребта з функціональними пробами в боковй проекції (без опису знімка) 210
Рентгенографія поперекового відділу хребта з функціональними пробами в боковій проекції (без опису знімка) 210
Рентгенографія куприка в двох проекціях (без опису знімка) 210
Рентгенографія крижово- клубових з’єднань (без опису знімка) 180
Рентгенографія кісток тазу в прямій проекції (без опису знімка) 180
Рентгенографія турецького сідла в боковій проекції (без опису знімка) 180
Рентгенографія обох кульшових суглобів в прямій проекції (без опису знімка) 180
Ренгенографія плечового суглобу в двох проекціях (без опису знімка) 210
Рентгенографія обох колінних суглобів з навантаженням в 2-х проекціях (без опису знімка) 220
Ретгенографія обох гомілково-ступневих суглобів в 2-х проекціях (без опису знімка) 220
Ретгенографія обох гомілково-ступневих суглобів в 2-х проекціях з навантаженням (без опису знімка) 220
Рентгенографія обох стоп в боковій проекції з навантаженням (плоскостопість) (без опису знімка) 210
Рентгеногорафія стопи в прямій проекції (без опису знімка) 180
Рентгенографія поперекового відділу хребта в одній проекції (без опису знімка) 180
Додатковий рентгенологічний знімок, плівка 18х24 (без опису знімка) 100
Додатковий рентгенологічний знімок, плівка 24х30 (без опису знімка) 100
Додатковий рентгенологічний знімок, плівка 35х35 (без опису знімка) 100
Додатковий рентгенологічний знімок, плівка 30х40 (без опису знімка) 100
Рентгенографія двох плечових суглобів в двох проекціях (без опису знімка) 220
Рентгенографія обох кульшових суглобів в двох проекціях (без опису знімка) 220
Ультразвукова діагностика
УЗД щитоподібної залози 150
Ехокардіографія з КДК лікаря УЗД (к.м.н.) 330
Нейросонографія дитині до року 150
Дуплексне сканування екстракраніальних відділів брахіоцефальних судин 200
Дуплексне сканування ниркових артерій та магістральних судин черевної порожнини 200
Дуплексне сканування магістральних судин черевної порожнини 180
Дуплексне сканування артерій та вен верхніх кінцівок 220
Дуплексне сканування артерій та вен нижніх кінцівок 220
Дуплексне сканування артерій нижніх кінцівок 150
Дуплексне сканування вен нижніх кінцівок 150
УЗД нирок та наднирників 150
УЗД нирок та сечового міхура 150
УЗД сечового міхура 100
УЗД простати та сечового міхура (трансабдомінально) 170
УЗД простати та сім’яних міхурців (трансректально) 200
УЗД калитки 150
УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчевий міхур, підшлункова залоза, селезінка) 160
УЗД органів черевної порожнини та нирок (печінка,жовчний міхур,підшлункова залоза ,селезінка, нирки) 220
УЗД лімфатичних вузлів (1 група) 130
УЗД вилочкової залози (тимусу) 150
УЗД м`яких тканин 150
УЗД слинних залоз 150
УЗД колінних суглобів 220
УЗД верньо-щелепних синусів 130
УЗД нирок, сечового міхура та простати 200
УЗД нирок 130
УЗД колінного суглобу 150
УЗД кульшових суглобів (дітям до року) 180
УЗД наднирників 130
УЗД органів малого тазу (трансабдомінально) 200
УЗД органів малого тазу (трансвагінально) 200
УЗД грудних (молочних) залоз 150
УЗД контроль (протягом місяця) 100
УЗД гомілково-ступневого суглобу 130
УЗД гомілково-ступневих суглобів 200
УЗД променево-зап`ястного суглобу 130
УЗД променево-зап`ястних суглобів 200
УЗД ліктьового суглобу 130
УЗД ліктьових суглобів 200
УЗД плечового суглобу 150
УЗД плечових суглобів 220
Ехокардіографія з кольоровим доплер-картуванням 250
Ехокардіографія з кольоровим доплер-картуванням (діти до 2 років) 250
УЗД плевральних синусів 150
УЗД лімфатичних вузлів (2-х груп) 170
Цервікометрія (трансвагінально) у вагітних 130
Фолікулометрія (пакет УЗД-контроль №4) 280
УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчевий міхур, підшлункова залоза, селезінка) з жовчогінним сніданком 250
УЗД контроль пункції молочної залози 60
УЗД контроль під час внутрішньо-суглобової ін’єкції 60
Ультразвукова діагностика 200
Ехокардіографія з КДК (діти до 2 років) лікаря УЗД (к.м.н.) 330
УЗД простати 130
УЗД контроль ЕХО 150
Еластографія печінки 350
Еластографія при ультразвуковому обстеженні 250
Дуплексне сканування артерій та вен однієї кінцівки 150
Дуплексне сканування вен однієї кінцівки 110
Дуплексне сканування артерій одієї кінцівки 110
УЗД кульшових суглобів 180
УЗД лімфатичних вузлів (3-х та більше груп) 220
УЗД — пренатальна діагностика
УЗД вагітних (до 11 тижня) 200
УЗД вагітних 1-й триместр (11-14 тижня) 200
УЗД вагітних 2-й триместр 250
УЗД вагітних 3-й триместр 250
Пренатальна ехокардіографія плоду з кольоровим доплер — картуванням 250
УЗД вагітних — другий плід 90
Функціональна діагностика
Велоергометрія 270
Пульсоксиметрія 20
Добовий моніторинг (холтер) артеріального тиску 300
Добовий моніторинг (холтер) ЕКГ 400
Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) 100
Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) з фармакологічною пробою (Сальбутамол 200-400 мкг) 150
Реєстрація базової ЕКГ в 12 відведеннях 70
Реєстрація електроенцефалограми (ЕЕГ) 150
Реографія (РЕГ) 70
Реєстрація базової ЕКГ в 12 відведеннях з описом 100
Опис базової ЕКГ 30
Опис (розшифровка) ЕЕГ та РЕГ 100
Реєстрація базової ЕКГ в 12 відведеннях 70
Функціональна діагностика 100
Двохдобовий моніторинг (холтер) ЕКГ 650
Реєстрація базової ЕКГ в 12 відведеннях з описом 100
Трьохдобовий моніторинг (холтер) ЕКГ 1000
Рентгенологічна діагностика (з описом знімку)
Рентгенографія органів грудної клітки дитині до року 300
Рентгенографія органів грудної клітки в прямій проекції 300
Рентгенографія органів грудної клітки в боковій проекції 300
Рентгенографія органів грудної клітки в двох проекціях 330
Рентгенографія органів черевної порожнини в прямій проекції (без вартості барієвого контрасту) 300
Рентгенографія грудини в боковій проекції 300
Рентгенографія шийного відділу хребта в двох проекціях 330
Рентгенографія грудного відділу хребта в двох проекціях 330
Рентгенографія крижового відділу хребта в двох проекціях 330
Рентгенографія поперекового відділу хребта в двох проекціях 330
Рентгенографія кульшових суглобів дитині до року 300
Рентгенографія кульшового суглобу в одній проекції 300
Рентгенографія кісток лицьового черепу (в т.ч. верхньо-щелепних синусів) в одній проекції 300
Рентгенографія черепу в двох проекціях 330
Рентгенографія кісток основи черепа 300
Рентгенографія скроневих кісток по Шуллєру 300
Рентгенографія ключиці в прямій проекції 300
Рентгенографія двох ключиць в прямій проекції 330
Ренгенографія плечового суглобу в прямій проекції 300
Ренгенографія двох плечових суглобів в прямій проекції 330
Рентгенографія плечової кістки в двох проекціях 330
Рентгенографія ліктьового суглобу в двох проекціях 330
Рентгенографія кісток передпліччя в двох проекціях 330
Ренгенографія променево-зап`ясткового суглобу в двох проекціях 330
Рентгенографія кісток кисті в двох проекціях 330
Рентгенографія кісток 2-х кистей в прямій проекції 300
Рентгенографія стегнової кістки в 2-х проекціях 330
Рентгенографія колінного суглобу в 2-х проекціях 330
Рентгенографія кісток гомілки в 2-х проекціях 330
Ретгенографія гомілково-ступневого суглобу в 2-х проекціях 330
Рентгенографія кісток ступні в двох проекціях 330
Оглядова та екскреторна урографія (без вартості контрасту) 360
Екскреторна урографія ( 2 знімки без вартості контрасту) 360
Екскреторна урографія додатковий рентгенологічний знімок 240
Рентгенографія шийного відділу хребта з функціональними пробами в боковй проекції 330
Рентгенографія поперекового відділу хребта з функціональними пробами в боковій проекції 330
Рентгенографія куприка в двох проекціях 330
Рентгенографія крижово- клубових з’єднань 300
Рентгенографія кісток тазу в прямій проекції 300
Рентгенографія турецького сідла в боковій проекції 300
Рентгенографія обох кульшових суглобів в прямій проекції 300
Ренгенографія плечового суглобу в двох проекціях 330
Рентгенографія обох колінних суглобів з навантаженням в 2-х проекціях 340
Ретгенографія обох гомілково-ступневих суглобів в 2-х проекціях 340
Ретгенографія обох гомілково-ступневих суглобів в 2-х проекціях з навантаженням 340
Рентгенографія обох стоп в боковій проекції з навантаженням (плоскостопість) 330
Рентгеногорафія стопи в прямій проекції 300
Рентгенографія поперекового відділу хребта в одній проекції 300
Рентгенографія двох плечових суглобів в двох проекціях 340
Рентгенографія обох кульшових суглобів в двох проекціях 340
Мамографія
Мамографія двух молочних залоз в двох проекціях 300
Мамографія однієї молочної залози в двох проекціях 200
Офтальмологія
Тонометрія 60
Комп’ютерна периметрія поля зору 60
Фізіотерапія
Штани та бахіли для пресотерапії 50
Промивання носа методом переміщення рідин «Кукушка» (без вартості ліків) 70
Пресотерапія (1 процедура без вартості консультації фізіотерапевта) 150
Лазеротерапія (1 процедура без вартості консультації фізіотерапевта) 35
Магнітотерапія (1 процедура без вартості консультації фізіотерапевта) 35
Ультразвукова терапія (1 процедура без вартості консультації фізіотерапевта) 35
Електротерапія (1 процедура без вартості ліків та консультації фізіотерапевта) 45
Електроміостимуляція (1 процедура без вартості консультації фізіотерапевта) 45
Комбінована терапія больового синдрому (ультразвук+ЧЕНС без вартості консультації фізіотерапевта) 100
Небулайзерна (інгаляційна) терапія (1 процедура без вартості ліків та консультації фізіотерапевта) 25
Тубус-УФО (1 процедура без вартості консультації фізіотерапевта) 30
«Галотерапія» (пацієнти старше 17 років) 30
«Галотерапія» (діти віком від 7 до 17 років включно) 25
«Галотерапія» (для дітей молодше 7 років , при умові перебування з дитиною одного із батьків) 30
Електрофорез (1 процедура без вартості ліків) 45
Діадинамотерапія (1 процедура) 45
Інтерференцтерапія (ампліпульс) (1 процедура) 45
Дарсонвалізація (1 процедура) 50
Алергологія
Алергологічна діагностика (in vivo) та специфічна імунотерапія
Шкірний прик-тест контроль ( гістамін, розчинна рідина) 25
Пероральна специфічна імунотерапія (алерговакцинація) з побутовими алергенами ( 4 алергени стартового курсу, без вартості конс. алерголога) 1200
Пероральна специфічна імунотерапія (алерговакцинація) з пилковими алергенами ( 5 алергенів стартового курсу, без вартості конс. алерголога) 1200
Пероральна специфічна імунотерапія (алерговакцинація) з побутовими алергенами ( 4 алергени підримуючого курсу) 700
Пероральна специфічна імунотерапія (алерговакцинація) з пилковими алергенами ( 5 алергенів підтримуючого курсу) 700
Додаткова консультація лікаря алерголога під час проведення алергологічної діагностики 75
Оцінка результату прик-тесту 35
Шкірний прик-тест з алергенами 30
Сестринські маніпуляції
Взяття венозної крові для дослідження 30
Вимірювання артеріального тиску та пульсу (при самозверненні) 20
Вимірювання росту, ваги та вирахування індексу маси тіла (при самозверненні) 20
Виконання ін`єкцій (без вартості медикаментів) 40
Внутрішньовенна крапельна інфузія (без вартості медикаментів та вартості ліжко-дня) 40
Постановка внутрішньовенного катетера (без вартості катетера) 20
Постановка мікроклізми 50
Перевязка (без вартості перев`язувального матеріалу) 60
Вакцинація
Щеплення вакциною БУСТРИКС (без вартості консультації педіатра) 645
Щеплення вакциною ЕНДЖЕРІКС (без вартості консультації педіатра) 145
Щеплення вакциною ІНФАНРИКС ГЕКСА (без вартості консультації педіатра) 770
Щеплення вакциною ІНФАНРИКС ІПВ (без вартості консультації педіатра) 800
Щеплення вакциною ІНФАНРИКС (без вартості консультації педіатра) 1200
Щеплення вакциною ПЕНТАКСИМ (без вартості консультації педіатра) 1120
Щеплення вакциною ПРІОРІКС (без вартості консультації педіатра) 385
Щеплення дитини вакциною ВАКСІГРИП (без вартості консультації педіатра) 255
Щеплення дорослого вакциною ВАКСІГРИП (без вартості консультації лікаря) 255
Щеплення дитини вакциною ЦЕРВАРІКС (без вартості консультації педіатра) 710
Щеплення дорослого вакциною ЦЕРВАРІКС (без вартості консультації педіатра) 710
Щеплення дорослого вакциною ЕНДЖЕРІКС-В (без вартості консультації лікаря) 200
Щеплення вакциною ТВІНРИКС (без вартості консультації лікаря) 750
Щеплення вакциною ПРЕВЕНАР (без вартості консультації лікаря) 2000
Щеплення вакциною ХІБЕРІКС (без вартості консультації педіатра) 420
Щеплення вакциною ВАРІЛРИКС™ (без вартості консультації педіатра) 515
Щеплення вакциною РОТАРІКС (без вартості консультації педіатра) 600
Щеплення вакциною СИНФЛОРИКС (без вартості консультації лікаря) 990
Щеплення вакциною ГЕКСАКСИМ (без вартості консультації педіатра) 1185
Щеплення вакциною ХАВРИКС (без вартості консультації педіатра) 600
Щеплення вакциною БУСТРИКС ПОЛІО (без вартості консультації педіатра) 700
Щеплення вакциною ТЕТРАКСИМ (без вартості консультації педіатра) 1000
Масаж та реабілітація
Масаж (остеопатичне лікування — 1 год.) 400
Лікувальний загальний масаж (у дітей грудного та ясельного віку) — 45 хв. 150
Корегуючий масаж з елементами реабілітації (дітям з особливими потребами) — 45 хв. 200
ЛФК (1 година) 100
Реабілітація хворих з руховими порушеннями (1 година з виїздом додому) 200
ЛФК (30 хвилин) 50
Медична реабілітація (1 година) 200
Медична реабілітація (30 хв.) 100
Накладання кінезіотейпу (без вартості тейпу) 50
Накладання кінезіотейпу середньої складності (без вартості тейпу) 100
Накладання кінезіотейпу високої складності (без вартості тейпу) 150
Лікувальний масаж шийного та грудного відділу — 35 хв. 150
Лікувальний масаж верхньої кінцівки — 25 хв. 100
Лікувальний масаж нижніх кінцівок — 40 хв. 120
Лікувальний масаж шийно-грудної, попереково-крижової зони спини та ділянки сідниць — 1 година 175
Лікувальний масаж спини, верхніх та нижніх кінцівок — 1,5 години 200
Денний стаціонар
Перебування у денному стаціонарі протягом 3-х годин (без вартості мс маніпуляцій) 70
1 година перебування у стаціонарі понад 3- х годин (за без вартості мс маніпуляцій) 100
Оперативні втручання
Гінекологія
Аспіраційна біопсія ендометрію з патоморфологічним дослідженням (без вартості анестезії) 1750
Вишкрібання цервікального каналу та стінок порожнини матки з патоморфологічним дослідженням (без вартості анестезії) 1500
Гістероскопія діагностична (без вартості анестезії) 1900
Гістероскопія лікувальна з патоморфологічним дослідженням (поліпектомія) 1 категорії 2100
Гістероскопія лікувальна з патоморфологічним дослідженням (поліпектомія) 2 категорії складності (без вартості анестезії) 3000
Конусовидна радіохвильова конізація шийки матки з патоморфологічним дослідженням (без вартості анестезії) 1700
Пластика зовнішніх статевих органів 1 категорії складності (без вартості анестезії) 4000
Пластика зовнішніх статевих органів 2 категорії складності (без вартості анестезії) 4500
Розтин абсцесу бартолінієвої залози з бакпосівом з рани (без вартості анестезії) 1500
Видалення кісти бартолінієвої залози 1 категорії складності (без вартості анестезії) 3000
Видалення кісти бартолінієвої залози 2 категорії складності (без вартості анестезії) 4000
Ушивання розривів піхви 1 категорії складності (без вартості анестезії) 1500
Ушивання розривів піхви 2 категорії складності (без вартості анестезії) 2000
Відновлення дівочої пліви (без вартості анестезії) 2000
Загальна хірургія
Видалення доброякісних утворень м’яких тканин 1 категорії складності (ліпоми, фіброми, атероми, ксантелазми, гігроми) (без вартості анестезії) з патоморфологічним дослідженням 1200
Видалення доброякісних утворень м’яких тканин 2 категорії складності (ліпоми, фіброми, атероми, ксантелазми, гігроми ) (без вартості анестезії) з патоморфологічним дослідженням 1500
Видалення доброякісних утворень м’яких тканин 3 категорії складності (фіброаденоми молочної залози або утворення ) (без вартості анестезії) з патоморфологічним дослідженням 2000
Видалення кліща 350
Хірургічне лікування нориць (1 ступінь важкості) 700
Хірургічне лікування нориць (2 ступінь важкості) 1000
Видалення чужорідних тіл м’яких тканин 1 категорії складності (без вартості анестезії) 500
Видалення чужорідних тіл м’яких тканин 2 категорії складності (без вартості анестезії) 800
Дренування поверхневих абсцесів, гематом (без вартості анестезії) 800
Крайова резекція нігтьової пластинки (без вартості анестезії) 500
Видалення нігтьової пластинки (без вартості анестезії) 700
Зняття швів 250
Накладання вторинних швів на рану 500
Видалення післяопераційних колоїдних рубців з подальшої пластикою (без вартості анестезії) 1 категорія складності 1200
Видалення післяопераційних колоїдних рубців з подальшої пластикою (без вартості анестезії) 2 категорія складності 1500
Хірургічне лікування бурситів, лікувальна та діагностична пункція суглобів (без вартості анестезії) 1000
Ампутації, дезартикуляції з приводу цукрового діабету, облітеруючого атеросклерозу 1 категорії складності (без вартості анестезії) 1000
Ампутації, дезартикуляції з приводу цукрового діабету, облітеруючого атеросклерозу 2 категорії складності (без вартості анестезії) 1500
Ампутації, дезартикуляції з приводу цукрового діабету, облітеруючого атеросклерозу 3 категорії складності (без вартості анестезії) 2000
Грижі (пахові,пупкові,стегнові,післяопераційні ) з пластикою поліпропіленовою сіткою 1 категорії складності (без вартості анестезії) 4000
Грижі (пахові,пупкові,стегнові,післяопераційні) з пластикою поліпропіленовою сіткою 2 категорії складності (без вартості анестезії) 5000
Грижі (пахові,пупкові,стегнові,післяопераційні ) з пластикою поліпропіленовою сіткою 3 категорії складності (без вартості анестезії) 6000
Діастаз прямих м’язів живота 1 категорії складності (без вартості анестезії) 4000
Діастаз прямих м’язів живота 2 категорії складності (без вартості анестезії) 5000
Діастаз прямих м’язів живота 3 категорії складності (без вартості анестезії) 6000
Інше
Мале хірургічне втручання 800
Дитяча хірургія
Видалення кліща 350
Видалення поверхневих утворів (ліпом, атером,фібром) 1 категорія складності  (без вартості анестезії) з патоморфрлогічним дослідженням 1200
Видалення поверхневих утворів (ліпом, атером,фібром) 2 категорія складності  (без вартості анестезії) з патоморфрлогічним дослідженням 1500
Видалення поверхневих утворів (ліпом, атером,фібром) 3 категорія складності  (без вартості анестезії) з патоморфрлогічним дослідженням 2000
Видалення нігтьової пластинки (без вартості анестезії) 700
Видалення чужорідних тіл м’яких тканин 1 категорії складності (без вартості анестезії) 500
Видалення чужорідних тіл м’яких тканин 2 категорії складності (без вартості анестезії) 800
Дренування поверхневих абсцесів, гематом (без вартості анестезії) 800
Мала операція під місцевою анестезією 1 категорії складності 1100
Мала операція під місцевою анестезією 2 категорії складності 1800
Накладання швів (до 5) 400
Косметичний шов (до 1см) 200
Зняття швів 250
ПХО ран 400
Пункція кефалгематоми 1000
Розкриття лімфаденіта (без вартості анестезії) 1500
Розкриття панариція, гідраденіту (без вартості анестезії) 800
Розкриття флегмон, абсцесів, фурункулів  (без вартості анестезії) 1000
Розкриття і дренування абсцесу м’яких тканин глибоких (без вартості анестезії) 1500
Висічення або пластика крайньої плоті у дітей (без вартості анестезії) 4000
Видалення синехій  (без вартості анестезії) 700
Видалення м’якотканинних утворень стопи, кисті (без вартості анестезії) 200
Інші послуги
Оформлення медичної документації 100
Оформлення медичної документації (іноземною мовою) 300
Медична послуга іноземною мовою 150
Анестезіологія
Анестезія в амбулаторних умовах до 30 хвилин 800
Анестезія в амбулаторних умовах понад 30 хвилин 1000
ЗАХИСТИ СІМ’Ю ВІД ГРИПУ

Що таке грип?

Грип — важке інфекційне вірусне захворювання, що вражає верхні і нижні дихальні шляхи і протікає з вираженими загальними симптомами — високою температурою, головним болем, болем у м’язах, слабкістю, інтоксикацією. Майже щорічно грип викликає епідемії з великою кількістю ускладнень.

Небезпечний не сам грип, а його ускладнення. При наявності у хворого хронічної патології серцево-судинної системи, печінки, нирок вірус грипу здатний викликати їх загострення. Грізним ускладненням грипу є гостра пневмонія, яка супроводжується набряком легенів. Можуть виникнути такі ускладнення, як отит, що приводить до втрати слуху, в деяких випадках — енцефаліт, вірусні і бактеріальні інфекції.

Доцільність щеплення від грипу. Чи необхідна взагалі вакцинація?

Поширення вірусу грипу відбувається повітряно-крапельним шляхом. Навіть короткочасний контакт з людиною, хворим на грип, може привести до захворювання. Виключити всі можливі контакти, на жаль, неможливо. Але ми можемо захистити себе і наших близьких, створивши захисний титр антитіл від вірусу грипу. Для цього необхідна вакцинація.

Коли і як часто необхідно робити щеплення?

Вакцинацію слід проводити завчасно, до початку епідемії, оскільки максимальний захист від вірусу виникає тільки через два тижні з моменту введення вакцини.

Вакцинуватися необхідно щороку, так як імунітет від конкретного штаму вірусу грипу не довічний і зберігається лише протягом епідемічного сезону.

Оптимальним часом для проведення вакцинації проти грипу є період з вересня по грудень. Але якщо з якихось причин Ви не встигли цього зробити, то можна провести вакцинацію протягом всієї епідемії.

Які використовуються вакцини?

Сучасні протигрипозні вакцини інактивованої, тобто не містять живий вірус грипу. Вони добре очищені й рідко викликають побічні реакції.

Антигенний склад вакцин щорічно оновлюється відповідно до рекомендацій ВОЗ, так як новий вірус грипу за своїми властивостями відрізняється від торішнього.

Які протипокази?

Протипоказання для проведення вакцинації  — тяжкі алергічні реакції на введення вакцин в минулому.  Дорослі, як правило, знають про наявність такої алергії і можуть повідомити про неї лікаря. Якщо пацієнт має алергічні захворювання, то перед вакцинацією слід отримати консультацію лікаря алерголога.

Вакцинацію слід відкласти в разі гострого респіраторного захворювання або інфекційного загострення хронічної патології, що супроводжується підвищенням температури тіла тощо.

Чи необхідна особлива підготовка до вакцинації від грипу?

Особливої підготовки не потрібно, однак краще перевірити стан здоров’я перед вакцинацією: отримати кваліфіковану консультацію лікаря та здати загальний аналіз крові.

Небажані реакції після щеплень

Легке нездужання та підвищення температури тіла в день щеплення.

Легка припухлість і незначна болючість в місці ін’єкції, алергічні реакції.

Зазавичай ці реакції минають протягом 1-2 днів без специфічного лікування.

Які запобіжні заходи після вакцинації?

Місце введення вакцини бажано не мочити протягом доби.

Бути під медичним контролем протягом 3 діб після вакцинації.

Чи можна захворіти на грип після щеплення від грипу?

Вакцинація значно знижує ризик зараження грипом і в переважній більшошості випадків захворювання не наступає, але якщо навіть захворювання виникає, то грип протікає у легкій формі і не призводить до ускладнень. Слід зазначити, що до 5% людей в популяції після вакцинації вироблення антитіл може бути відсутнім або недостатнім, що в свою чергу не забезпечує повного захисту.

Медичний центр «Благомед» пропонує:

  • Консультація  кваліфікованих спеціалістів : педіатр , сімейний лікар, алерголог,імунолог та інфекціоніст
  • Лабораторна діагностика
  • Якісна вакцина проти грипу
  • Контроль після проведення щеплення

 

КИСНЕВИЙ КОКТЕЙЛЬ В ПОДАРУНОК

Програма лояльності.

Дисконтна накопичувальна програма зізнижками на послуги МЦ «Благомед» (крім лабораторних аналізів).

 

При придбанні послуг на суму більше 10 000 грн (за весь період обслуговування в медичному центрі «Благомед») пацієнт отримує дисконтну карту та знижку 5%. При подальшому зверненні до медичного центру діє наступна система знижок:

 

% СУМА НАКОПИЧЕННЯ
Дисконтна
карта
5% від 10 000 до 20 000 грн
7% вище 20 000 до 40 000 грн
10% вище 40 000 грн

 

Наш колектив

%d1%81%d1%96%d0%bc%d0%b5%d0%b9%d0%bd%d0%b8%d0%b9-%d0%bf%d0%be%d1%80%d0%b0%d0%b4%d0%bd%d0%b8%d0%ba

Для дітей
Педіатр Дерматолог дитячий Гастроентеролог дитячий
Отоларинголог дитячий Гінеколог дитячий (підліткового віку) Ортопед-травматолог дитячий
Ендокринолог дитячий Отоларинголог- фоніатр,сурдолог Алерголог дитячий
Невролог дитячий Інфенкціоніст дитячий Кардіоревматолог дитячий
Пульмонолог дитячий Офтальмолог дитячий Хірург дитячий
Логопед

 

Для дорослих
Сімейний лікар Мамолог — онколог Інфекціоніст Імунолог
Нефролог Ендокринолог Терапевт Отоларинголог
Хірург-судинний Акушер-гінеколог Уролог-сексопатолог Психолог
Проктолог Дерматовенеролог Пульмонолог Хірург
Кардіолог Невролог Офтальмолог дорослий Ортопед-травматолог
Гастроентеролог Отоларинголог-фоніатр Ревматолог Психолог
Логопед

 

Діагностика
Лікар функціональної діагностики Лікар – фізіотерапевт Лікар ультразвукової діагностики
Лікар — ендоскопіст Лікар — рентгенолог

 

Адміністрація

Масальова Наталія Володимирівна

Масальова Наталія Володимирівна
Директор ТзОВ «Тарас Волинь»

Назаревич Ольга Никифорівна

Назаревич Ольга Никифорівна
Медичний директор / Головний лікар МЦ «Благомед»

Шумчук-Юлія

Шумчук Юлія Сергіївна
Головна медсестра МЦ «Благомед»

Пуха О.Ф.

Пуха Олена Федорівна
Головний адміністратор МЦ «Благомед»

 

ЛІКАРІ

Для дітей

Педіатр

Олексюк Ольга Іванівна
Лікар – педіатр Гастроентеролог дитячий
Запорізький державний медичний університет, 2004 рік.
Стаж роботи: 11 років

Матюшенко

Матюшенко Олена Олексіївна
лікар – педіатр
лікар — алерголог дитячий
Львівський орден Дружби народів державний медичний інститут – 1995 р.
Стаж роботи: 20 років


Єднак Надія Борисівна
Лікар – педіатр Кардіоревматолог дитячий
Тернопільська державна медична академія ім. І.Я. Горбачевського , 2000 р.
Стаж роботи: 15 років

Інфекціоніст дитячий

Невролог дитячий

Андрієвська Зоряна Тарасівна
Лікар — невролог дитячий
Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова, 2003 рік.
Стаж роботи: 12 років

Шуляк Світлана Іванівна
Лікар — невролог дитячий
Львівський Ордена дружби народів державний медичний інститут
Стаж роботи: 21 років

Отоларинголог дитячий/дорослий Фоніатр Сурдолог

Лаврик Зоряна Василівна
Лікар — отоларинголог, фоніатр , сурдолог
Львівський державний медичний університет ім. Д.Галицького, 2003 рік.
Стаж роботи: 12 років

Грибок Майя Вікторівна
Лікар — отоларинголог дитячий/дорослий
Львівський державний медичний університет ім. Д.Галицького, 2001 рік.
Стаж роботи: 14 років

Ковальчук Олена Олександрівна
Лікар — отоларинголог
Львівський ордена Дружби народів Державний медичний інститут, 1994 рік.
Стаж роботи: 21 років

Дерматолог дитячий/дорослий

Крісман Інна Миколаївна

Крісман Інна Миколаївна
Лікар – дерматовенеролог
Дніпропетровський ордена Трудового Червоного Прапора медичний інститут, 1992 рік.
Стаж роботи: 23 років

Костюкевич Ольга Клавдіївна
Лікар — дерматовенеролог
Буковинський державний медичний університет, 2010 рік
Стаж роботи: 6 років

Алерголог дитячий. Пульмонолог дитячий

Яковенко Тетяна Леонідівна
Лікар — алерголог дитячий, лікар- пульмонолог дитячий
Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова, 2003 рік.
Стаж роботи: 12 років

Матюшенко

Матюшенко Олена Олексіївна
лікар — алерголог дитячий
Львівський орден Дружби народів державний медичний інститут – 1995 р.
Стаж роботи: 20 років

Травматолог дитячий

Мядюта Аркадій Іванович

Мядюта Аркадій Іванович
Лікар – травматолог дитячий
Чернівецький державний медичний інститут.
Стаж роботи: 33 роки

Офтальмолог дитячий

Михайлуца Сергій Афанасійович
Лікар – офтальмолог
Куйбишевський медичний інститут, 1981р
Стаж роботи: 35 років

Хірург дитячий

Сльозко Олександр Михайлович
Лікар — xірург дитячий
Тернопільский медичний інститут ім. І.Я. Горбачевського
Стаж роботи: 22 років

Психолог дитячий

Мазуренко Валентина Анатоліївна
Лікар — психолог дитячий
Волинський державний університет ім .Л.Українки
Стаж роботи: 14 років

Ендокринолог дитячий

Кудрик Ольга Василівна
Лікар – ендокринолог дитячий
Львівський національний медичний університет ім.Данила Галицького 2003
Стаж роботи: 12 років

Для дорослих

Кардіолог

Зубик Ростислав Ярославович
Лікар — кардіолог / лікар функціональної діагностики
Член Європейської асоціації кардіологів, Асоціації аритмологів України, Української асоціації фахівців з серцевої недостатності.
Український державний медичний університет імені академіка О.О.Богомольця, 1994 р.
Стаж роботи: 21 років

Масікова Наталія Василівна
Лікар — кардіолог
Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я Горбачевського, 2010 р.
Стаж роботи: 5 років

Ревматолог

Костюк Оксана Володимирівна
Лікар – ревматолог
Львівський ордена Дружби народів державний медичний інститут , 1995 р
Стаж роботи: 20 років

Сімейний лікар

Ярмолюк Людмила Леонідівна
Лікар загальної практики-сімейний лікар.
Тернопільський державний медичний інститут, 1985 рік.
Стаж роботи: 30 років

Смаль Світлана Святославівна
Лікар загальної практики-сімейний лікар.
Буковинська державна медична академія 1998 рік
Стаж роботи: 17 років

Терапевт

Коновал Олена Миколаївна
Лікар — терапевт
Тернопільська академія імені І.Я. Горбачевського , 1999 р.
Стаж роботи: 16 років

Алімов Юрій Вікторович

Алімов Юрій Вікторович
Лікар — лікар загальної практики сімейної медицини
Буковинська державна медична академія 1998 р.
Стаж роботи: 17 років

Пульмонолог

DSC_0491

Назаревич Ольга Никіфорівна
Лікар — пульмонолог
Тернопільська державна медична академія ім.І.Я. Горбачевського, 2003 рік.
Стаж роботи: 12 років

Невролог

БілецькаБілецька Ольга Володимирівна
Лікар — невролог
Тернопільська державна медична академія ім. І.Я Горбачевського 24 червня 2004 року
Стаж роботи: 11 років
Андрієвська Зоряна Тарасівна
Лікар — невролог
Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова, 2003 рік.
Стаж роботи: 12 років
Оранська Оксана Ярославівна
Лікар — невролог
Московська медична академія ім.Сеченова І.М.
Стаж роботи: 24 років

Гайволя Леся Степанівна
Лікар — невролог
Тернопільський державний медичний інститут, 1975 рік.
Стаж роботи: 40 років

Шнайдюк Марина Юріївна

Шнайдюк Марина Юріївна
Лікар — невролог
Тернопільський державний медичний університет ім.І.Я. Горбачевського, 2011
Стаж роботи: 5 років

Офтальмолог дорослий

Михайлуца Сергій Афанасійович
Лікар – офтальмолог
Куйбишевський медичний інститут, 1981р
Стаж роботи: 35 років

Ендокринолог

Табачак Алла Федосіївна
Лікар — ендокринолог
Тернопільський державний медичний інститут, 1987 рік.
Стаж роботи: 28 років

Коренюк Людмила Гнатівна
Лікар — ендокринолог
Одеський медичний інститут імені М.І.Пирогова, 1991 рік.
Стаж роботи: 24 років

Редзій Тетяна Миколаївна
Лікар — ендокринолог
Тернопільський державний медичний інститут
Стаж роботи: 27 років

Інфекціоніст

Зінчук Оксана Іванівна
Лікар — інфекціоніст
Буковинська Державна медична академія
Стаж роботи: 15 років

Уролог

Ходан Андрій Андрійович
Лікар уролог
Львівський ордена Дружби народів Державний медичний інститут, 1995 рік.
Стаж роботи: 20 років

Мурашкевич Володимир Степанович
Лікар уролог
Тернопільскій медичний інститут 1990 р.
Стаж роботи: 25 років

Психолог

Логопед

Русінчук Тетяна Анатоліївна
Логопед
Подільський національний університет Ім.І.Огієнка
Стаж роботи: 5 років

Проктолог

Пастрик Леонід Вікторович
Лікар- проктолог, кандидат медичних наук. Асистент кафедри хірургії факультету післядипломної освіти Львівського Національного медичного університету імені Данила Галицького.
Львівський державний медичний інститут, 1984 рік.
Стаж роботи: 31 років

Недільський Володимир Любомирович
лікар- проктолог
Івано-Франківський медичний університет
Стаж роботи: 11 років

Хірург

Строк Петро Павлович
Лікар судинний хірург
Львівський ордена дружби народів державний медичний інститут, 1996 рік.
Стаж роботи: 19 років

Білецький Сергій Йосипович
Лікар-хірург
Тернопільська державна медична академія ім. Горбачевського, 2000 р.
Стаж роботи: 16 років

Травматолог

Наїдко Микола Ігорович
Лікар -травматолог
Київський медичний інститут, 1984 рік.
Стаж роботи: 31 років


Дейкало Микола Миколайович
Ортопед-травматолог
Тернопільский державний медичний інститут, 1981 рік
Стаж роботи: 35 років

Гастроентеролог

Варенья Зоя Іванівна
Лікар -гастроентеролог
Полтавський медичний стоматологічний інститут, лікарська справа, 1981 рік.
Стаж роботи: 34 років

Годлевська Оксана Степанівна
Лікар -гастроентеролог
Львівський державний медичний університет імені Данила Галицького, 2002 рік.
Стаж роботи: 13 років

Дзюбяк Оксана Василівна
Лікар — гастроентеролог
Тернопільський державний медичний університет ім.І.Я. Горбачевського , 2009
Стаж роботи: 6 років

Мамолог

Шпот Наталія Володимирівна
Лікар — хірург — онколог (мамолог)
Тернопільський державний медичний університет ім.І.Я.Горбачевського, 2008 рік
Стаж роботи: 9 років

Кучко Сергій Володимирович
Лікар – мамолог
Тернопільська державна медична академія ім. І.Я. Горбачевського – 2001 р.
Стаж роботи: 15 років

Дерматолог

Крісман Інна Миколаївна
Лікар — дерматовенеролог
Дніпропетровський ордена Трудового Червоного Прапора медичний інститут, 1992 рік.
Стаж роботи: 23 років

Костюкевич Ольга Клавдіївна
Лікар — дерматовенеролог
Буковинський державний медичний університет, 2010 рік
Стаж роботи: 6 років

Рудисюк Марія Олексіївна
Лікар — дерматовенеролог
Саратовський медичний інститут
Стаж роботи: 24 років

Отоларинголог дорослий

Лаврик Зоряна Василівна
Лікар — отоларинголог, фоніатр , сурдолог
Львівський державний медичний університет ім. Д.Галицького, 2003 рік.
Стаж роботи: 12 років

Грибок Майя Вікторівна
Лікар — отоларинголог дитячий/дорослий
Львівський державний медичний університет ім. Д.Галицького, 2001 рік.
Стаж роботи: 14 років

Ковальчук Олена Олександрівна
Лікар — отоларинголог
Львівський ордена Дружби народів Державний медичний інститут ,1994 рік.
Стаж роботи: 21 років

Гінеколог

Геліч Наталія Володимирівна
Лікар акушер- гінеколог, лікар УЗД діагностики
Буковинська державна медична академія 2001 р.
Стаж роботи: 14 років

Трач Ірина Вікторівна
Лікар — акушер – гінеколог
Чернівецький медичний інститут, 1995 рік.
Стаж роботи: 20 років

Сидорук Алла Євгеніївна
Лікар — акушер – гінеколог
Буковинська державна медична академія
Стаж роботи: 15 років

Шутовська Альона Вікторівна
Лікар — акушер – гінеколог
Львівський національний медичний університет ім.Д.Галицького, 2006 р.
Стаж роботи: 9 років

Діагностика

Ультразвукова діагностика

Парейко Людмила Петрівна
Лікар з ультразвукової діагностики
Харківський державний медичний університет, 2005 рік.
Стаж роботи: 10 років

Лавринюк Володимир Євгенович
Лікар — кардіолог, лікар з ультразвукової діагностики (спеціалізація ЕхоКГ)
Доцент ВНУ, кандидат медичних наук. Луганський державний медичний університет, 1996 р.
Стаж роботи: 19 років

Скучинська Ганна Степанівна

Скучинська Ганна Степанівна
Лікар УЗД в акушерстві та гінекології
Буковинський державний медичний університет
Стаж роботи: 10 років

Берник

Берник Сергій Миколайович
Лікар з ультразвукової діагностики
Львівський національний медичний університет ім.Данила Галицького, 2008 р.
Стаж роботи: 7 років

Шимонович Інна Ростиславівна
Лікар з ультразвукової діагностики (спеціалізація ЕхоКГ)
Львівський державний медичний університет,1998 рік.
Стаж роботи: 17 років

Лавринюк Світлана Юріївна
Лікар з ультразвукової діагностики
Луганський державний медичний університет 1999 р/
Стаж роботи: 17 років

Ендоскопія

Сомов Ігор Євгенійович
Лікар — ендоскопіст
Луганський державний медичний університет, 2001 рік.
Стаж роботи: 14 років

Функціональна діагностика

Ощепкова Наталія Анатоліївна
Лікар з функціональної діагностики.
Чернівецький державний медичний інститут, 1996 рік.
Стаж роботи: 19 років

Зубик Ростислав Ярославович
Лікар — кардіолог / лікар функціональної діагностики
Член Європейської асоціації кардіологів, Асоціації аритмологів України, Української асоціації фахівців з серцевої недостатності.
Український державний медичний університет імені академіка О.О.Богомольця, 1994 р.
Стаж роботи: 21 років

Рентген

Видиборець Ігор Степанович
Лікар — рентгенолог
Львівський ордена дружби народів державний медичний інститут, 1993 рік.
Стаж роботи: 22 років

Лагода Людмила Макарівна
Лікар — рентгенолог
Буковинська державна медична академія, 1998 рік.
Стаж роботи: 17 років

Садовець Наталія Василівна
Лікар — рентгенолог
Львівський медчний університет, 1998 рік.
Стаж роботи: 18 років

Третевич Ольга Олександрівна

Третевич Ольга Олександрівна
Лікар — рентгенолог
Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького-2003р.
Стаж роботи: 13 років

Фізіотерапевт

Порчук Галина Володимирівна
Лікар – фізіотерапевт
Чернівецький державний медичний інститут ,1996 рік.
Стаж роботи: 19 років

Нефролог

Івлєва Людмила Олександрівна
Лікар – нефролог
Львівський національний медичний університет ім.Данила Галицького
Стаж роботи: 15 років

Ad

 

 

    МІСІЯ  МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ 
 
Надання якісної медичної, лікувально – профілактичної допомоги населенню згідно доказової медицини!  
Навчання населення культурі здоров’я з метою попередження, раннього виявлення та профілактики  ускладнень захворювань!  
• Навчання лікарів та обмін практичним досвідом з метою підвищення професійного рівня!
 
  Медичний центр «Благомед» – перший повноцінний приватний лікувально- профілактичний  заклад,  оснащений  сучасним та  високоточним обладнанням  для якісної діагностики хворих з різноманітною  патологією.

На базі даного медичного закладу  також створені денний стаціонар,  фізіотерапевтичний кабінет з новітньою апаратурою, кабінет алергологічної діагностики «in vivo» для лікування дітей та дорослих.

Спільна та професійна робота з медичним центром «Благомед» надає можливість  кожному лікарю отримувати  достовірні результати додаткових методів досліджень,  встановлювати точний діагноз та якісно лікувати своїх пацієнтів!

Допомога українським бійцям.

Для сайта

Контакти

адреса:

м.Луцьк, пр-т Волі, 17-А
«Медичний, оздоровчий центр Благомед» на Google Maps
«Медичний, оздоровчий центр Благомед» на Яндекс.Картах

телефон:

(0332) 77 08 09

(0332) 77 08 12

(050) 378 70 70

(050) 378 60 60

(067) 332 73 63

Графік роботи Благомед
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad

Луцьк. Медичний центр "Благомед". Професійні лікарі та якісна діагностика.